Şimdi Ara

Msi Gaming x 1060(6GB):1100 TL / Kingston 32GB DDR4 778 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
11
Favori
21.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özellikle ekran kartlarının fiyatları çok iyi ama öperler güzeli saf ise
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psychopatia

arkadaşlar vurgun firması itibar etmeyin çok uğraşırsınız. Firmayı araştırdım 2017 yılından ödenmeyen çekleri var 2 tane toplam değeri 300 bin tl. firmanın iş adresi de ticari sicil gazetesinde yenibosna gözüküyor. kumar oynamak isteyen olursa alabilir.

Arkadaşlar sıradan itham değil bu yazdıklarınız sıkıntı yaratmasın sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rylai2113

quote:

Orijinalden alıntı: Psychopatia

arkadaşlar vurgun firması itibar etmeyin çok uğraşırsınız. Firmayı araştırdım 2017 yılından ödenmeyen çekleri var 2 tane toplam değeri 300 bin tl. firmanın iş adresi de ticari sicil gazetesinde yenibosna gözüküyor. kumar oynamak isteyen olursa alabilir.

ayrıca o adreslerin de hiçbirinde bulunmuyor böyle bir firma.ne tekstil kent ne de yenibosna.

Siz gidip kontrol ettiniz mi ?

• limonlusoda L kullanıcısına yanıt
    Aynen gittim adreslerine

• Valla geçerim siparişi güvenilir olsa ama imkansız yani, imkansız bu fiyata. Alıp geldiğini söyleyen olsa bile arkadaşların dediği gibi ikincide vurgun yapabilirler.

• limonlusoda L kullanıcısına yanıt
    ne sıkıntı yaratacak gelen siparişler bile webdenal vs den gelmiş ilk siparişleri yolla sonra vurun yap kokusu geliyor bana da her şey çok net de biz mi kuruntu yapıyoruz bu fiyatları özellikle ekran kartında amazon veremiyor
  • Sitede https yok.
    Nasıl güvenip kredi kartı bilgilerinizi gireceksiniz?
  • Kredi kartı bilgilerim çalınmıştı geçen haftalarda, boyner vs. yerlerden harcama yapılmış 3DSecure olmadan. Sonra trendyoldan 3500TL'lik harcama için 3Dsecure şifreniz diye SMS gelince fark ettik durumu ve hemen ödeme itirazı vs. yaptık, çok şükür 600TL'ye yakın harcamanın tamamını geri aldım.

Bunu niye mi yazıyorum? Ürünlerin bu firmadan değil, başka firmalar tarafından gönderilmesi asıl şüphe. Bakın şurası çok ciddi şekilde açık veriyor: Ürün sizin adınıza faturalı olarak parayı ödemediğiniz bir firmadan size gönderiliyor. Parayı gönderdiğiniz firma eğer vergi ödeme derdinde ise harcamasından düşebileceği bir fatura almıyor size ürünleri gönderdiği firmadan. Bu durumda ya bu firma eskiden çok zengin iken alacaklı olarak batmış ve alacaklarını temin edemediği için (neden? webdenal'dan göndertebiliyorsa gayet o firmadan alacağını temin eder...) bu şekilde saçma bir yönteme başvurmuş, yada bir şekilde bir suç işleniyor ve siz de buna alet oluyorsunuz farkında olmadan.

Aman dikkat.

• Remlak kullanıcısına yanıt
    sanal kart var kanka duymadın mı hiç :D
  • aşırı ucuz uzak durun

• 200 tlye 4tb, ikinci eli 1500 olan ekran kartı 1200 lira mı?

la gençler, bu herifler ikinci eli 1300-1400 den giden kartı spot sıfır olarak 1400 e satamaz mı? sıfırını 1200 den versin.

az beyin ya,

adam buraya hesap açar ilan koyar yine gider daha yüksek fiyatlardan. bunun içinde bir şey var çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEMATİ

sanal kart var kanka duymadın mı hiç :D

aynen en sağlamı yüklersen para oluyor asla asıl karttan alış yapmam nette
  • Bu kadar kolay dolandırılmayı nasıl göze alabiliyorsunuz ki?
    - Bırak havale fiyatlarını kredi kartı fiyatlarıyla forumda ilan açsan burayı yıkarlar.
    - Elden teslim var mı? Yok, hatta yazdıkları adrese giden böyle bir yer yok diyor.
    - Site allaha emanet bi site olmuş zaten.
    - %10, %11 havale indirimi nedir kim nerede yapıyor böyle bir indirim? Açık açık diyor ki nakit atın çabuk kaçayım buralardan.
    - Tabi ki ilk partiyi yollayacak nasıl güveninizi sağlayacak başka türlü?
    - Ekran kartında 300 küsür stok var demişler. 300 tane kartı aklınıza gelecek büyük firmalar satamıyor 1 ayda.
    - Bir site aç. 50k yatırım yapıp 100 tane sipariş al ; ssd, hdd bir kaç tane de ekran kartı sat ucuzdan, güzelce ilgilen ürünleri yolla. O da 1 ay sonra.
    - 2. partide 1000 tane sipariş alırsın duyan gelecek nasıl olsa.1500 liraya gtx1070, 1100 liraya gtx1060, 750 liraya 32gb ram. ortalama 1000 liradan 1000*1000 = 1.000.000 TL

1 ayda güzel vurgun.

- Bu da bonus. mağdur olacağınız kişinin Linkedin profili bile 5 dakikada oluşturulmuş düzmece bir profil bence.https://www.linkedin.com/in/methodbilisim/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newerenough -- 13 Şubat 2018; 2:33:7 >

• Ne güzel yazmışsın bence ilk mesaj bu olmalı. İtiyacım var fakat bulaşmıyorum ne olur ne olmaz. Çünkü para kolay kazanılmıyor.@newerenough

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiRaNTx -- 13 Şubat 2018; 17:26:50 >
  • Siteyi öve öve bitiremeyen iki hesap. Nickleri ve mesaj sayıları ne kadar da benzer değilmi ?
    Msi Gaming x 1060(6GB):1100 TL / Kingston 32GB DDR4 778 TL
    Msi Gaming x 1060(6GB):1100 TL / Kingston 32GB DDR4 778 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 13 Şubat 2018; 16:52:54 >

• Konuyu daha erken görseydim 1 tane 1080, 1 tane de kingston 32gb ram alırdım da, ikinci partide sipariş vermek tehlikeli şu an :) İlk girenden olup kazansaydık iyiydi :)
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantasm -- 13 Şubat 2018; 21:35:29 >
  • TiRaNTx kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğiniz gibi bu ekran kartı yokluğunda ben de isterdim bi Gtx1070 almak ama ucuza alıp 1 ay kafama takacagima almam kafam rahat hocam

• FrozenFlame F kullanıcısına yanıt
    Kredi çekip burdan kart almak nası bi risktir arkadaş. Hiç mi düşünmedi acaba.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.