Şimdi Ara

MSİ G41M P33 COMBO Q8400 OVERCLOCK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta belirttiğim marka model anakarsa sahibim maalesef...Msi g41m p33 combo anakart 4 gb ddr3 1333 mhz ram ve q8400 işlemcim var bir türlü overclok yapamıyorum. r7 265 ekran kartı ile darboğaz yapıyor. LÜTFEN YARDIM EDİN.

342 yi geçmiyor mhz pek anlamıyorum overclockdan..

MSİ G41M P33 COMBO Q8400 OVERCLOCK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdar.K -- 14 Ocak 2015; 18:33:40 >

• aynı sorun bende de var. 340 ı geçmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternette biraz bakındım çok karışık bir şey.. voltaj vermesiydi ramlerin bilmem nelerini değiştirme felan sistem üzerinden de yapamıyorum. birisi yardım etse de şu darboğaz baş ağrısından kurtulsam artık. ekran kartını aldım oyun oynamak için ama bir türlü nasip olmadı...
  • Yardımcı olacak yok mu :(
  • Uzman overclock'cular neredesiniz :) Q8400 Amd r7 265'e darboğaz yapıyor bu anakart ile overclock yapmam lazım yardım ediiiinnn :(
  • ya o voltaj degerlerı falan neden gri onları acman lazım normalde. birde en ustteki speedstep c1esport bunları kapatman lazım ayrıca dram advanced penceresını acıp ram frekansını ayarlaman lazım bu g41m p33 ile ne sıkıntı yasanmıs ya. bios versiyon eski olabilirmi normalde azda olsa voltaj verebilmen lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: çakırizmir

ya o voltaj degerlerı falan neden gri onları acman lazım normalde. birde en ustteki speedstep c1esport bunları kapatman lazım ayrıca dram advanced penceresını acıp ram frekansını ayarlaman lazım bu g41m p33 ile ne sıkıntı yasanmıs ya. bios versiyon eski olabilirmi normalde azda olsa voltaj verebilmen lazım

Hortlatmışsın ama overclocklu hali bile R7 265'e darboğaz yapar zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.