Şimdi Ara

MSI G41M-P33 Combo anakartım için Hd7970 ekran kartını desteklermii acill

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
184
Tıklama
Tüm Forumlar >> Overclock, Soğutma ve Modifikasyon >> Overclock, Soğutma ve Pc Modifikasyon >> Overclock >> Ekran Kartı >> MSI G41M-P33 Combo anakartım için Hd7970 ekran kartını desteklermii acill
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3 Mesaj
    Yardımlarınızı bekliyorum...

|
    |

al olur hem de bal gibi olur pcı-e x16 olsunda 2.0 mış 3.0 mış farketmez uyumlu dur bu meret ama sende 1.1 hızında çalışır bişey fak etmessin alırsan şimdiden hayırlı olsun. Amma güç kaynağın inşallah 350 wat değildir.
    |
    |
    Mehmet19070 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam Tek başına anakartın desteklemesi bi anlam ifade etmez. Psu yeterlimidir ? İşlemciniz o kartı besleyebilecekmi? Yani diger bileşenleri de bilmek lazım. Anakarta bakarak konuşmak gerekirse o kart o sisteme fazla olur gibi duruyor. O yüzden siz mevcut sistemi yazın oyun oynadıgınız ekran çözünürlüğünü belirtin ona göre kart tavsiyesi alın daha iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mehmet19070 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: EADonanım

valla dostum ana kart baya bi eski galiba x16 slot var ama veri yolu revizyonu 1.0 2.0 yada 3.0 değil belki taka bilirsin ama dar boğaz yaratır mı bilmem

1-anakart
    2-takabilirsin
    3-darboğaz
    Başta bunları düzeltmen güzel olur, çünkü bunlar bütünleşik kelimeler ayrı yazdığında 2 ayrı kelime olurlar.
    ana ve kart ayrı anlamlara gelen 2 ayrı kelime.
    taka ve bilirsin'de,
    dar ve boğaz'da keza aynı şekilde, müfredat sürekli değiştikçe türkçeyi direk bitirmeye yönelik hamleler ortaya çıkıyor belli'ki, yakında selamun aleyküm yazmak yerine, sela mun aley küm yazan birilerini görücez bu gidişle.

Düzenleme;
    Bakın mesela adamın adı Özcan ama adını ayrı yazıyor ve bunlarla doldu ortalık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoNaR-X -- 2 Ocak 2016; 9:09:10 >
    |
    |

• Onbaşı
    19 Mesaj
    takarsın tabi ama %100 verim alamasssın benim gibi p35 chipseti gtx 970 le kulanıyorum :)
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
haberler
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.