Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

msi fx 5600xt 400@680 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Giriş
    295 Mesaj
    Ya bazıları kızacak ulan hem alıyosunuz hemde fellik fellik yardım istiyosunuz diye ama napalım msi ın gazına gelip aldık bikere.

Şimdi bu kart default 235@400 gibi bi oranlamada çalışıyo ve ramsinkler le artic cooling gpu soğutucusu ile kasınca 345@560 stabil değere ulaşıyo . bu gün ( 12-05-2004 ) yabancı bi forumda bu kartı bir kaç kişinin 400@680 değerlerde kullanabildiğini gördüm acaba bu nasıl mümkün oluyo voltaj mod la falanmı yoksa başka bir olaymı var .[lamer]bilen bi arkadaş yardımcı olursa teşekkür ederim şimdiden

Bu kartı 9800 xt ile takas yapan varsa üste kaç lira istiyosa sölesin atacam sonunda bu kartı ben.[rntg][wand][wand][wand]

|
    |
  • Yarbay
    3022 Mesaj
    Bence bu degerı yapamazlar.bende aynı urun war ve 350 610 yaptım
    |
    |
  • Yüzbaşı
    295 Mesaj
    Panik soğutman ne senin 610 a nasıl çıktın[jwdwn]
    |
    |
  • Yarbay
    3022 Mesaj
    Bole...:)))
    Kartın arka ve kana dık gelecek sekılde 80mm lık fan bagladım...
    http://www.panikatak.s5.com/G_r_nt037.jpg
    |
    |
  • Yarbay
    8311 Mesaj
    msi 5600xt çok yavaş. 345/560 hız neyine yetmiyorki.oynanmıyormu oyunlar.bence hiç gerek yok.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    295 Mesaj
    [afro]Keanu dostum zaten oyunla ilgisi yok olsaydı gf 4 mx 440 ımla da iyi idare ediyodum.İşte bu oc merakı yani hırs yaptım tabiki oyunlarda fena diil.Bu arada kartın biosu uçtu zaten kullanamıyorum şu anda.[bwlng]Yinede sağol görüşün için[frndsp]

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'> intelim var gönlüm amd de nvidia var gönlüm atide bu aşkın sonu yok parada kalmadı cepte ... <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    |
    |
  • Yarbay
    3282 Mesaj
    [evlol]
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.