Şimdi Ara

MSI'dan Para İade Kampanyası Başladı (14 Nisan -31 Mayıs) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
2.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gözden geçirdim şimdi de mail attım bakalım sonuç ne olacak.
  • MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    Ben buraya mesaj attıktan sonra mail geldi :) Para hesabıma 3 iş günü içinde yatırılacakmış. Anladığım kadarı ile iadenin onaylandığı tarihten 30 gün sonra paranın yatırılması işleme konuluyor ve 3 iş günü sürüyor. Sizede 29 haziran günü mail gelir büyük ihtimalle. Gelişmeleri yazıcam.
  • draqpit42 kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler. Hayırlı olsun.
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Buraya daha önce yazmıştım ama cevap vermediler ya da verdilerse de arada kaynamıştır bu ara fazla mail aldığımdan. Neyse ki bugün mail geldi 3 iş günü içinde hesaba iade gerçekleşicekmiş.
  • MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • 24 Haziranda yaptığım başvuru bugün onaylanmış ve bunu bildiren bir mail gönderilmiş gelen mailde ;

"MSI Cashback talebiniz doğrulanmış ve ödeme için onaylanmış bulunuyor. Bu e-postayı almanızdan itibaren 30 gün içerisinde ödemeyi işleme koyacağız."

şekilnde bir ifade yer alıyor.Anlaşılan iade süreside en az bir ay sürecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Evet öyle olacak. Bana iade onayını belirten mail 26 Mayıs tarihinde, para ise 28 Haziran tarihinde geldi. Paradan 3-5 gün önce mail geliyor. İadeyi işleme koyduk 5 iş günü içinde belirttiğiniz hesaba yatıracağız diye.
  • Arkadaşlar 29 Mayıs'ta iadenin onayı ve işlewme konulacağının maili geldi. Fakat bundan sonra ne bir mail geldi, ne de hesabımda MSI'dan gelen bir para görülüyuor. Bu kadar uzun süren oldu mu acaba?
  • 13 haziranda msi gtx 1070 x aldım 2 günüm var heyecanla bekliyorum.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

29 mayısta da bana onay maili geldi ödeme işinde tık yok

Bugün iadem yatmış.
  • geçen ayın 12'sin de aldığım gtx 1060 6g için dün cashback talebimi ilettim. bugünde onaylandığına dair mail gelmiş bakalım ne kadar sürede para yatacak

şu msi bundle ve promosyonları muhteşem diğer markalar örnek almalı

iadem gelirse yeni nesil gtx 1060 gaming x+ 1370'e gelmiş olacak üstüne rocket league oyun hediyesi ve Msi MRP reward sayesinde 209 tl değerinde ki Ghost recon wildlands oyununa ücretsiz sahip olmamda cabası

Arkadaşlar msi anakart ekran kartı v.s ürün alıp msi sitesinden ürünlerinizi kaydettirin, unboxing yapın, aldığınız ürünleri inceleyin, msi forumlarında yardımcı olun veya yaşadığınız sorunlara karşı yardım isteyin, her gün forumu ziyaret edin böylece msi MRP puanları kazanıyorsunuz bu puanlar ile güncel oyunları ücretsiz alabiliyorsunuz mesela şu an 300 puana mafia 3 veya ghost recon wildlands alabilirsiniz. daha da fazla puana ekran kartları, laptoplar gibi çok dehşet hediyelerde var takip edin derim.

Msi Community app'ı yükleyip giriş yaparsanız 100 puan cepte, ürünü kaydederseniz 50 puan cepte, unboxing konusu açarsanız 20 puan cepte, kurduğunuz sistemde aldığınız fps değerleri v.b konu açarsanız (PC Game Article) 10 puan cepte, her gün msi foruma giriş yaparsanız 1 puan, bir sorunun çözümü için açmış olduğunuz konuda en iyi cevabı seçerseniz(Decide A Best Solution) 1 puan geliyor. bunların dışında aldığınız donanımı donanımhaber teknopat gibi sitelerde inceleyip msi sitesine giriş yapıp inceleme linkini gerekli yere eklerseniz temiz 50 puan veriyor. ama hemen puan gelmiyor birkaç hafta içinde yükleniyor. bu şekilde devam ederek birkaç hafta içinde mrp sistemine eklenen güncel oyunlardan 1 tanesine sahip olabilirsiniz.
    https://register.msi.com/reward

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 15 Temmuz 2017; 0:45:54 >

• ekran kartımın da anakartımın da iadesi yapıldı, bir adet de wildland geldi yanında daha ne olsun. Muhteşemsiniz. Dolar almış başını gitmiş, kriz milleti mahvetmiş, böyle bir ortamda cankurtaran gibisiniz. Güvenimi hiç bir zaman boşa çıkartmayan güzel marka ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

ekran kartımın da anakartımın da iadesi yapıldı, bir adet de wildland geldi yanında daha ne olsun. Muhteşemsiniz. Dolar almış başını gitmiş, kriz milleti mahvetmiş, böyle bir ortamda cankurtaran gibisiniz. Güvenimi hiç bir zaman boşa çıkartmayan güzel marka ;)

wildlands nasıl geldi ? acaba bende 1070 gaming x iade başvurusu yaptım kac gün içinde yatıyor para ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitelated

quote:

Orijinalden alıntı: Technics

ekran kartımın da anakartımın da iadesi yapıldı, bir adet de wildland geldi yanında daha ne olsun. Muhteşemsiniz. Dolar almış başını gitmiş, kriz milleti mahvetmiş, böyle bir ortamda cankurtaran gibisiniz. Güvenimi hiç bir zaman boşa çıkartmayan güzel marka ;)

wildlands nasıl geldi ? acaba bende 1070 gaming x iade başvurusu yaptım kac gün içinde yatıyor para ?

oyun kartı satın aldığım yerin ayrıca hediyesiydi. muhtemelen 2 ayda geldi iade. açıkçası ben her iki kartı da alırken bu kampanyadan habersizdim, şansıma denk geldi, burayı okudum bir arkadaşım vasıtasıyla. hadi dedim yapalım, yani iade gelmeyecek gibi yaptım, bir baktım bu ay yatmış ;)

• Bugün gelen maille birlikte iadenin 5 gün içerisinde iletileceği belirtilmiş.

Para iadesi süreci toplamda 2 ay kadar sürüyor.İade talebinde bulunacaklar bu süre sonunda ödemelerini alıyorlar.
  • Ödemenin işleme konmasının ardından iade bugün hesabıma tanımlanmış.Başvuru,iade onayı ve iade ödemesi süreci toplamda 2 aylık bir sürede tamamlanmış oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Ödemenin işleme konmasının ardından iade bugün hesabıma tanımlanmış.Başvuru,iade onayı ve iade ödemesi süreci toplamda 2 aylık bir sürede tamamlanmış oldu.

13 temmuzda basvurdum tahmini ne zamana gelir?

• whitelated kullanıcısına yanıt
    İade için 13 Temmuzda gerekli bilgileri doldurduysanız ilk olarak talebinizin alındığına dair aynı gün mail alırsınız.Ardından 3 gün sonra talebinizin onaylandığına dair bir mail daha alırsınız.Onay mesajından sonra yaklaşık bir aylık bir sürecin ardından talep ödemenizin gerçekleştiği bildirilen son bir mesaj daha alırsınız ve bu mesajın ardından 5 iş günü içerisinde iadeniz hesabınıza tanımlanmış olur.

13 Temmuzda başvurduğunuza göre tahmini olarak 13 Ağustosta ödemenizi almanız gerekiyor.Bu süre birkaç gün daha önce(9-10 Ağustos) olabilir.
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• whitelated kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Gelen mailleri iadenizi alıncaya kadar saklayın bu mailler üzerinde çeşitli iletişim bilgileri yer alıyor.Gerektiği takdirde iletişime geçebilirsiniz.

İade süreci toplamda 2 ay kadar sürüyor eğer bu süreyi aşarsa mutlaka Msi Destek Ekibine durumu bildirin.

İyi akşamlar :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.