Şimdi Ara

MSI'dan Para İade Kampanyası Başladı (14 Nisan -31 Mayıs)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
2.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MSI'dan Para İade Kampanyası Başladı (14 Nisan -31 Mayıs)

Para iadesi kampanyamız başladı. Kullanıcılar 14 Nisan -31 Mayıs ayı boyunca aşağıda belirtilen anakart veya ekran kartlarını aldıklarında para iadesine hak kazanacaklar. Beraber aldıklarında ise ayrıca ekstra para iadesine hak kazanacaklar. Fatura tarihinden 30 gün sonra aşağıdaki adresten kullanıcılar para iadesini almak için formu doldurabilirler:

https://msi-promotions.com/tr/tr/pages/springcashback/home

Uygun Nitelikli Ürünler

Aşağıda bu promosyon için uygun nitelikli ürünlerin bir listesi yer almaktadır. Nakit para üstü almaya hak kazanmak için promosyon dönemi içerisinde nitelikli bir ürün satın almanız gerekir.
    Uygun nitelikli anakart ve ekran kartını birlikte satın alan katılımcılar, aşağıda ayrıntıları verilen nakit para iadesinin üzerine bir bonus almaya hak kazanacaklardır. Bonus Nakit Para İadesi meblağları ürüne göre farklılık gösterebilir.

Grup A Anakart + Ekran Kartı = her iki nakit para iadesinin toplamı + 20 TL
    Grup B Anakart + Ekran Kartı = her iki nakit para iadesinin toplamı + 20 TL
    Grup C Anakart + Ekran Kartı = her iki nakit para iadesinin toplamı + 40 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSI Türkiye -- 18 Mayıs 2017; 11:15:51 >

• Ryzen anakartlara kampanya ne zaman yapılacak?
  • Kampanya çok iyi duruyor. Bakalım 14 Mayıs'a kadar mağazalarda indirim günü yapacak mı birleştirmeden duramayız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    donanımhaber ölücüleri :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jam Gaming

donanımhaber ölücüleri :)

Ölücü mölücü, devir hesap devri
  • hepsiburada bu ay kampanya yapar mı acaba?
  • 1070 ve 1080 için 195 tl indirim var. alacaklar için iyi haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toleranta12

Ryzen anakartlara kampanya ne zaman yapılacak?

Merhaba, Ryzen anakartlarla ilgili kampanya yapıldığı zaman buradan duyurusunu yapacağız.
  • Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    dedigin oldu
  • Hepsiburada değil mi? Pek eskisi gibi durmuyor biraz inceleyeyim fazla bindirmişler sanki.
  • Linkten talep formuna tıkladığımda fatura tarihinden 30 gün sonra gelin diyor. Misal ben 26 nisanda anakart aldım diyelim 26 Mayısta mı formu dolduracağım ? Beni bi aydınlatın karanlıkta kaldım dostlar.
  • draqpit42 kullanıcısına yanıt
    evet 26 mayıs'da formu dolduracaksın.

satın alım tarihinden en erken 30 gün en gec 60 gün sonra formu doldurman gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: draqpit42

Linkten talep formuna tıkladığımda fatura tarihinden 30 gün sonra gelin diyor. Misal ben 26 nisanda anakart aldım diyelim 26 Mayısta mı formu dolduracağım ? Beni bi aydınlatın karanlıkta kaldım dostlar.

Merhaba,

Şu an dolduracağınız form sayfası açılmaz. Sayfa, 30 ila 60 gün içerisinde açıldığı zaman doldurup para iadesi alabilirsiniz.
  • MSI Türkiye kullanıcısına yanıt
    Yurtdışından yapılan alışverişler için de geçerli mı bu iade?Misal Amazon.de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciroc Zee

Yurtdışından yapılan alışverişler için de geçerli mı bu iade?Misal Amazon.de

Merhaba,

Kampanya sadece yurtiçi alımlar için geçerli.
  • MSI Türkiye kullanıcısına yanıt
    14 nisan dan önce alınan anakartlar içinde geçerlimi?
  • Alıcamda güvenemedim şimdi Malum Türkiye şartları.

Anlaşmalı yerleriniz var mı? Yoksa Türkiye içinden herhangi bir X firmadan faturalı alırsak iade talebimiz oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrazed -- 3 Mayıs 2017; 19:38:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyhndnz

14 nisan dan önce alınan anakartlar içinde geçerlimi?

Merhaba, kampanya 14 Nisan -14 Mayıs tarihleri arasında geçerli. Daha önce yada daha sonraki alımlarda indirimden faydalanamıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

Alıcamda güvenemedim şimdi Malum Türkiye şartları.

Anlaşmalı yerleriniz var mı? Yoksa Türkiye içinden herhangi bir X firmadan faturalı alırsak iade talebimiz oluyor mu?

Merhaba, Türkiye'de herhangi bir firmadan satın aldığınz ürünlerde iade hakkına sahip oluyorsunuz. Ancak; kampanyaya dahil olan ürünlerin mutlaka faturası olmalı.
  • ben n11.com gtx1060 aldım ancak msi sitesinde forum doldurma linki çalışmıyor bir ay sonramı açılacak nasıl başvuracağız bilginiz varmı

birde nvidia oyun hediyesi demiş oda yok kartı aldık ama hediyeleri alamadık
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.