Şimdi Ara

MSI’dan Kış Para İadesi Kampanyası (31 Mart'a Kadar Uzatıldı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
2
Favori
2.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, yeni nesil anakartlarda yapılacak herhangi bir kampanyayı forumdan mutlaka duyururuz.
  • Arkadaşlar kampanyanın süresi i uzamış vatandan bir ürün aldım fatura. 3 gün sonra kesilecek iade işlemini nasıl yapabiliyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya 31 Mart'a kadar uzatılmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSI Türkiye

Kampanya 31 Mart'a kadar uzatılmıştır.

hem oyun hem para iadesi ikisinden aynı anda faydalanabiliyormuyuz yukarıda da arkadaşlar sormuş cevap verilmemiş.
  • sayın msi bey. fatura tarihinden 1 ay sonra mi başvuru yapıyoruz? ya da şimdi başvuru yapıyoruz ve siz bir ay sonra mi tutarı iade ediyorsunuz? biz bir ay sonra başvuru yapiyyapıyorsam neden simdi yapmıyoruz? biz yapalım siz bir ay sonra işleme koyun.

kisaca şunu sormak istiyorum aslında. 24 şubatta ürünü aldım. 24 martta internet sitesi üzerinden mi form yollayacagim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iori_yagami -- 2 Mart 2017; 12:45:25 >
  • https://msi-promotions.com/tr/tr/pages/wintercashback/home
    Satınalımınızın ardından 30 - 60 gün içinde bu internet sitesinden talep formunuzu doldurun.

yani fatura tarihinden en erken 30 gün - en gec 60 gün içinde talep formunu doldurup başvurman gerekiyor
  • yani 24 şubat faturam için 24 mart ve 24 nisan arası form doldurup başvuru yapmam gerekiyor? doğru anlamışım değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iori_yagami

yani 24 şubat faturam için 24 mart ve 24 nisan arası form doldurup başvuru yapmam gerekiyor? doğru anlamışım değil mi?

Merhaba, evet sistem bu şekilde işliyor.
  • Yukarıda arkadaş sormuş yine soralım; hem para iadesi ikisinden aynı anda faydalanabiliyormuyuz?
  • Toleranta12 kullanıcısına yanıt
    aldığınız modelde hem for honor hem para iadesi varsa, ikisini birden alabiliyorsunuz, msi turkiye facebook 'da cevaplamıslar
  • haber için teşekkürler
  • Hepsiburada da kdv oraninda indirim var. Z270 tomahawk karti 580 tl ye aldım. 100 tlde iade var. 480 tlye gelmiş oacak kart.

• Ekran kartlarinda gecerli degil sanirim bu kampanya

• şu an hepsiburada 'da kdv indirimi var, msi dan da para iadesi, tam zamanı
  • Hangi anakartlarda oyun veriyorlar bilgisi olan var mı ?

• Bilseydim msı b250m mortar almazdım.İade yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 17 Mart 2017; 18:35:39 >
  • B250M PC Mate dahil olsaydı da biz de yararlansaydık.
  • PCMate'e para iadesi olmaması kötü olmuş.
  • ben bir ürünü bir sefer alan, ardına bakmayan, garantilerde sürünmek istemeyen bir kullanıcıyım.

diğer markalardaki ekran kartlarında da coil whine çıkabilir, birtanesi önlem almış durumda.
    eğer sizde Coil whine'siz ekran kartı garantiniz olsa kesinlikle tüm sistem bileşenlerini msi + corsair alırdım. yalnız bu şekilde msi almam...

para iade,sticker ya da key kampanyalarını ben kendim yok sayıyorum. önceden toplanmış sistemi zaten göze alarak bu fiyatı ödeyeceğim. 4000-5000 tl lik sistemde 50 ya da 75 lirayı kesmenin ya da sonradan geri almanın benim için bir getirisi olmaz.

diğer markalar bana daha yakın geldiği için tercihimi onlardan yana kullanacağım.
    iyi günler saygıdeğer MSİ ailesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mami_111 -- 20 Mart 2017; 8:54:8 >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    60TL iadeyle beraber bana 340TL ye gelecek

Edit; Süre bittimi tarihi 17.03.2017 giriyorum ama kabul etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByAdmin -- 20 Mart 2017; 14:3:24 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.