Şimdi Ara

MSI’dan Kış Para İadesi Kampanyası (31 Mart'a Kadar Uzatıldı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
2
Favori
2.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MSI’dan Kış Para İadesi Kampanyası (31 Mart'a Kadar Uzatıldı)

MSI’dan Kış Para İadesi Kampanyası

MSI Z270 anakart alanlara, seçtiği modele göre para iadesi yapıyoruz. Kampanya 1 Şubat- 31 Mart 2017 arasında yeni alımlarda geçerlidir.

Başvuru için;

https://msi-promotions.com/tr/tr/pages/wintercashback/home

Geçerli modeller:

MSI’dan Kış Para İadesi Kampanyası (31 Mart'a Kadar Uzatıldı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSI Türkiye -- 1 Mart 2017; 13:12:40 >

• For Honor kampanyasıyla birleşiyormu yoksa sadece birinden mi faydalanabiliyor müşteriler?
  • Hepsiburada indirimi + bu para iâdesi ile birlikte MSI H270M Bazooka 380 TL.na denk geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 6 Şubat 2017; 5:06:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Sizi şöyle alalım
    https://forum.donanimhaber.com/forumid_193/tt.htm
  • massacrer kullanıcısına yanıt
    Neden güldüğünüzü anlayamadım. Bu anakart bu fiyata uyguna geliyor bu şekilde. Yoksa zaten sizin bu fiyatlara satıldığını bildiğiniz bir yer mi var? Var ise söyleyin ben de bileyim. Bu kartın normal fiyatı 475-500 TL. arası.

Boşa alınmışsın hocam. Sıcak fırsat paylaşmışsın ya ondan sıcak fırsatlar konusunun linkini attım.
    Sakin
  • massacrer kullanıcısına yanıt
    Peki bakalım. Gülünç ikonu atınca herhalde indirimsiz bir şekilde aynı fiyatlara satılıyor zannettim ben de. Özür dileyelim o zaman :)

Yok hocam ya iyi anlamda komik geldi bana sabah sabah. Hep bizim sıcak fırsatlarda şu kampanyayla bunu birleştirelim aman avantajix'i unutmayalım tadında olmuş
  • 30 ocak tarihinde Tomahawk z270 modeli bir anakart aldık iade almamız mümkün mü acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sefaMseven kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kampanya başlangıç tarihi 1 Şubat olduğu için maalesef mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSI Türkiye

Merhaba,

Kampanya başlangıç tarihi 1 Şubat olduğu için maalesef mümkün değil.

merhaba msi Z270 GAMING M7 aldım para iadesi alamıyorum talep formu doldurmamı istiyor ama Talep formu şu anda açık değildir diye bir yazı çıkıyor ne yapmam gerekiyor acaba yardımcı olabilir misiniz
  • para iadesi yerine bu tarihler arasında indirim yapsanız olmuyormu
    milleti uğraştırıyorsunuz
  • commando_xr kullanıcısına yanıt
    para iadesi formu tahminen kampanya başlangıcından 30 gün sonra açılıyor
    yani 1 martta açılıyor
    "Satınalımınızın ardından 30 - 60 gün içinde bu internet sitesinden talep formunuzu doldurun." dediklerine göre bugün alırsanız,talep formunu 20 martta doldurmanız gerekli
  • teşekkür ederim
  • Z270 Krait Gaming Hepsiburada'daki indirimle 662TL'ye geliyor. Üzerine 100TL para iadesi ile 562. Yanında gelen oyunu da okutursak 500TL altında SLI ve 3800Mhz ram destekli şahane bir anakart oluyor. Elim gidip gidip geliyor satın almaya.
  • İmzanda ki sitemi kullanıyorsan al bence, hem yarın birgün 7700k ya geçtiğinde overclock yapabilirsin hem şu an dolar ucuz + kdv indirmi + 100 tl bir daha böyle şans gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Hepsiburada indirimi + bu para iâdesi ile birlikte MSI H270M Bazooka 380 TL.na denk geliyor.

Baktim for honir verseydi cilginlik yapip almayi dusunebilirdim:D h270 gaming x super ultra mega modele varmis h270lerden sadece. Sonunda gaming olan bic bir seyi almamak kazim kafadan 100 lira atiyor direk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    Şuan H270M Bazooka Hepsiburada indirimi + MSI para iâdesi ile birlikte 333,88 TL.na geliyor.

http://www.hepsiburada.com/msi-h270m-bazooka-intel-h270-2400mhz-ddr4-soket-1151-matx-anakart-p-HBV0000032594

• Ben anakartı 24 subat 2017'de aldım talep formunu 24 Mart'tan sonra mı doldurmam gerekiyor? daha öncesinde dolduramıyor muyum ?
  • MSI bey AM4 anakartlarda da herhangi bir kampanya olacak mı, bilginiz var mı?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.