Şimdi Ara

## MSI'dan 499$'a 13.3'' Dizüstü Bilgisayar ## (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.263
Cevap
1
Favori
178.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hızlı ala şikayet maili attım bu yaptığınız yanlış diye. bende aynı fiyattan almak istiyorum dedim.
    bence sizde aynı şeyi yapın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: swapper

valla ben hiçbirşey anlamadım.gece 580 idi havale ile şimdi bakıyorum 648ytl.gittikçe artacak nlaşılan

Talep Çok olunca Fiyatı yukarı çektiler Sanırım.Zaten nette en ucuz fiyat bu sitede şu anda.
    ama hoş bi şey değil yani bu.fiyat artırma politikası.
  • quote:

Orjinalden alıntı: otomobilci_x

hayırlı olsun gökdeniz çok çok çok iyi fiyat valla

çok sağol arkadaşım.darısı başınıza.ama böyle fiyatlarda oynama olursa bu iş olmaz.
    ben bir tane daha sipariş vericem .eğer eski fiyata çekerlerse
  • bende attım bir mail bakalım 580 den verecekler ise alacağım bende 2 .elini bulamayacağıma göre daha
  • hızlı aldan hemen döndüler bir yanlışlık nedeniyle kampanyalı ürünlerdede indirim yapılmış o nedenle o fiyata satış olmuş siteye gerekli açıklamayı yapacaklar sanırım.
    ama adamlar cok ciddi ve hızlı sevdim bu nedenle.
  • evet kampanyalı ürünlerde %10 indirim yokmuş arkadaşlar... valla @gökdeniz26 sadece sen aldın galiba bu fiyattan tüm forumda
  • quote:

Orjinalden alıntı: nadir_en

evet kampanyalı ürünlerde %10 indirim yokmuş arkadaşlar... valla @gökdeniz26 sadece sen aldın galiba bu fiyattan tüm forumda

Valla öyle oldu Galiba.Uzun Zamandır araştırma yapıyodum.Sabah kredi kartlarını evde unutmuşum söyledim getirdiler.aldım hemen.bendekide ne şans yaw
    Neyse hayırlısı olsun.ama buna rağmen internette en uygun fiyat bu sitede.
    cihaz elime ulaştığında izlenimleri sizinle paylaşacağım.
    bu arada cihazın resimlerini ekleyen cihazı test edip bize bilgi veren arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim.
    paylaşıma devam
  • arayan beyefendiye dedim ki biz su anda donanimhaberdeyiz. ve fiyatı sabahkine cekerseniz en az 100 tane akşama kadar satarsınız. ama bu fiyatın bile zarar fiyatı olduğunu söyledi.ve yapamayacaklarını belirtti
  • quote:

Orjinalden alıntı: otomobilci_x

arayan beyefendiye dedim ki biz su anda donanimhaberdeyiz. ve fiyatı sabahkine cekerseniz en az 100 tane akşama kadar satarsınız. ama bu fiyatın bile zarar fiyatı olduğunu söyledi.ve yapamayacaklarını belirtti
    bu kötü işte
  • şarj konusunda nasıl alet?! kaç saat gidiyor şarjı normal kullanımda?!
  • bu ne ya.karaborsadan yağ alıyorsunuz sanki
  • JackDaniels senden bi ricam olucak ben bu laptop alıp sadece okulda kullanmak istiyorum ama çantama rahatça koyabilmem lazım mümkünse şöle büyük boy bi defter koyup üstüne bi resim çekebilirmisin.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: _turhany_

JackDaniels senden bi ricam olucak ben bu laptop alıp sadece okulda kullanmak istiyorum ama çantama rahatça koyabilmem lazım mümkünse şöle büyük boy bi defter koyup üstüne bi resim çekebilirmisin.....

Abi arkadaşı fotocu yaptınız.
    Şaka bi yana.cihaz sanırım yarın elimde olur ulaşır ulaşmaz.fotoğrafa doyuracağım sizi arkadaşlar.oyun performansınıda test edeceğim ayrıca
  • hayırlı olsun gökdeniz26 bi piyango falan bişeyler al hemen güzel şanş maşşallahyanına kar kalan mıktarlada ram alırsın süper olur valla!!!hadi hayırlı olsun senin yorumları ve resimleri bekliyorum!ayrıca oyun performansı tabiki fifa 2007 ltfn mümkünse

ayrıca hızlı aldan şöyle yüzeysel olarak havale yöntemiyle nasıl alabileceğimi anlatırmısınız cihazı???kusura bakmayın ilkkez yapıcam çnkü online alışveriş!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: cahit.as

hayırlı olsun gökdeniz26 bi piyango falan bişeyler al hemen güzel şanş maşşallahyanına kar kalan mıktarlada ram alırsın süper olur valla!!!hadi hayırlı olsun senin yorumları ve resimleri bekliyorum!ayrıca oyun performansı tabiki fifa 2007 ltfn mümkünse

ayrıca hızlı aldan şöyle yüzeysel olarak havale yöntemiyle nasıl alabileceğimi anlatırmısınız cihazı???kusura bakmayın ilkkez yapıcam çnkü online alışveriş!!!

sağol.normalde hiç şanslı değilim.zaten cihaz elime ulaşmadı.inşallah yolda başına bi şey gelmez
    Ram forumdan bakıyorum şimdi.2 gb yapmayı planlıyorum.

havale seçeneğinde siz hesap numarasına yatırıyosunuz.sonrasında zaten sizi yönlendirir sistem.yani hesap numaralarını öğren.fimanın.yatır hesapmarına.ama önce üye olmayı unutma.üye ol sepete ekle ödeme seçeneğini işaretle
  • quote:

hayırlı olsun gökdeniz26 bi piyango falan bişeyler al hemen güzel şanş maşşallahyanına kar kalan mıktarlada ram alırsın süper olur valla!!!hadi hayırlı olsun senin yorumları ve resimleri bekliyorum!ayrıca oyun performansı tabiki fifa 2007 ltfn mümkünse

Şu anda sistemde bi aksaklık varmış havale ve kk tek çekimde %5 lik indirim geçerli olmuyor. mesaj attım düzeltilecekmiş.
  • aman aman inş gelir sağsalim bak maşşallah dedik yani biz nazarımız değmesin diye

gokdeniz yani ilk önce sepete eklicem yani ürünü alıcam sanal olarak daha sonra parayı yatırıcam sorun yok ondan sonrada yönlendirilicem!!! mortareis ztn gökdenizin yorumlarını,resimlerini ve oyun performansını beklıyorum umarım 2 güne zam yapmazlar tekrar,hatada giderilir ozamana kadar!!!
  • quote:

aman aman inş gelir sağsalim bak maşşallah dedik yani biz nazarımız değmesin diye

gokdeniz yani ilk önce sepete eklicem yani ürünü alıcam sanal olarak daha sonra parayı yatırıcam sorun yok ondan sonrada yönlendirilicem!!! mortareis ztn gökdenizin yorumlarını,resimlerini ve oyun performansını beklıyorum umarım 2 güne zam yapmazlar tekrar,hatada giderilir ozamana kadar!!!

bende düzeltmeyi bekliyorum sipariş verecem. inşallah sorunsuz bi şekilde elimize ulaşır.
  • arkadaşlar hızlıal dan aylık 51 milyondan toplam 622 milyona vr330 sipariş ettim.onaylandı.bence kaçırmayın tükenmeden alın fuarda bile bu fiyata bulamazsınız.cihaz aslında bu sitede 690 milyon %10 indirim site yeni açıldığı için tanıtım fiyatıymış.arkadaşlar 12 ay 622 milyona aldığımda piyasaya göre bu notebook u 150 milyon ucuza almış oldum.siz bilirsiniz ama kaçırmayın derim.gelsin yorum eklicem.
  • valla bendeki şansta ha

dün 730 aldık diye sevinirken

bugün bakıyorum 590 a satmışlar
    yuh yaw
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.