Şimdi Ara

## MSI'dan 499$'a 13.3'' Dizüstü Bilgisayar ## (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.263
Cevap
1
Favori
178.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: petsise87

quote:

Orjinalden alıntı: earloflondon

quote:

Orjinalden alıntı: netmaster

"Keene" (Socket S1, F2, 90 nm, Low power)

All models support: MMX, SSE, SSE2, SSE3, Enhanced 3DNow!, NX bit, AMD64 (AMD's x86-64 implementation)

Mobile Sempron 3500+ 1800 MHz 512 KiB 800 MHz 9x 0.950v - 1.125v 25 W May 17, 2006 SMS3500HAX4CM

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_AMD_Sempron_microprocessors#.22Keene.22_.28Socket_S1.2C_F2.2C_90_nm.2C_Low_power.29

Teşekkürler

Çavuşşş Kardeşim az araştırsaydın sen de AMD kullanıcısısın zaten.
    Fazla bilgi göz cıkarmaz.

## MSI'dan 499$'a 13.3'' Dizüstü Bilgisayar ##

İşte olduğum için pek vaktim olmadı bakmaya... aslında amd processor forumun da üyesiyim orada da detaylı bilgiler alma şansımız oluyor. dedim ya biraz alel acele bir de sempronlar pek tanımadığım hatta uzak durduğum işlemciler olduğundan sorulmuş bir soruydu yoksa bilirsin az buçuk biliriz haddimiz olmayarak bu işleri. Hani dedim eşime bunu alabilirsem üzerine de Xp x64 Pro kurarsam diye 64 bit desteğini sordumdu o açıdan yani ondaki Lenovo'ya el koymak babından hani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet_Han -- 10 Eylül 2007; 19:26:43 >

• quote:

Orjinalden alıntı: cahit.as

XP işletim sistemi kurulunca performansda azalma hissedilir derecede olurmu bunu merak ediyorum???çünkü windows dışında işletim sistemi kullanmadım kullanamamda galiba!!!oyun hakkında bilgi verebilicek kimse varmı acaba performans beklemıyorum ama neler yapabiliriz acaba 128 mb bütünleşik bi ekran kartıyla?????

ayrıca ürünü kapıda ödeme şeklinde satın alabileceğim bi online alışveriş sitesi varmı???

drend'den başka kullanıcı arkadaşlar varsa onlarında yorumlarını ve resimlerini bekliyoruz!!!
  • www.exa.com.tr 'den alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cricket -- 10 Eylül 2007; 20:47:15 >
  • arkadaslar, bu bilgisayara windows xp kurulabilirmi acaba, yoksa driverlar konusunda çokmu problem yaşarız..

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
  • estorede worlde 5 taksit kargo dahil 728 lira arkadaşlar

bugün verdim sipariş ve şuan kargoda

yarın elimde olur kısmetse
  • hayırlı olsun...yorumlarını ve resimlerini beklıyoruz cihaza dair !!!
  • Fiyatı baya makul geldi. Bende p4 2,0 m işlemcili 15" bir compaq evo n800v var.Acaba bunu satıp onu alsam perfonmas olarak ararmıyım eskisini. Açıkcası sempron hiç kullanmadım. İşlev olarak internet ,ofis kullanılıyor sadece.
    Hazır az bir farkla makinayı yenileme fırsatı gelmişken ne yapsam acaba :)
  • bence sadece ofis ve internet için yeter dedğin gbi 2 yıl garantili sıfır makinen olur ama incelemleri bekle 1-2 gun bene sarj ısınma ne durumda
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: petsise87

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: netmaster

"Keene" (Socket S1, F2, 90 nm, Low power)

All models support: MMX, SSE, SSE2, SSE3, Enhanced 3DNow!, NX bit, AMD64 (AMD's x86-64 implementation)

Mobile Sempron 3500+ 1800 MHz 512 KiB 800 MHz 9x 0.950v - 1.125v 25 W May 17, 2006 SMS3500HAX4CM

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_AMD_Sempron_microprocessors#.22Keene.22_.28Socket_S1.2C_F2.2C_90_nm.2C_Low_power.29

Teşekkürler

Çavuşşş Kardeşim az araştırsaydın sen de AMD kullanıcısısın zaten.
    Fazla bilgi göz cıkarmaz.

## MSI'dan 499$'a 13.3'' Dizüstü Bilgisayar ##

İşte olduğum için pek vaktim olmadı bakmaya... aslında amd processor forumun da üyesiyim orada da detaylı bilgiler alma şansımız oluyor. dedim ya biraz alel acele bir de sempronlar pek tanımadığım hatta uzak durduğum işlemciler olduğundan sorulmuş bir soruydu yoksa bilirsin az buçuk biliriz haddimiz olmayarak bu işleri. Hani dedim eşime bunu alabilirsem üzerine de Xp x64 Pro kurarsam diye 64 bit desteğini sordumdu o açıdan yani ondaki Lenovo'ya el koymak babından hani

cok güzel fikir lenovoya konmak cok hoş olur haklısın.takıldım bu arada bi de resim eklemiştim mesaja ama gözükmemiş hayret

• arkadaslar, bu bilgisayara windows xp kurulabilirmi acaba, yoksa driverlar konusunda çok mu problem yaşarız..

cevap verebielecek varmı
  • internet sitesinden rahatılıkla driver ları bulunabilir.Benim asıl kafama takılan ısınma problemi varmıdır?
    bundan önce arkadaşıma m670 aldık.amd 2.2 ghz sorun yoktu.gayet iyiydi fakat bu cihaz için tereddütteyim:(
  • Ben masaüstü bilgisayarımda sempron 2600 ve onboard geforce 6100 kullanıyorum. Fifa 2007 gibi oyunları rahat oynatıyor. Amd'den yana şüphe etmeye gerek yok kanımca.
  • quote:

Orjinalden alıntı: akinarcak

Ben masaüstü bilgisayarımda sempron 2600 ve onboard geforce 6100 kullanıyorum. Fifa 2007 gibi oyunları rahat oynatıyor. Amd'den yana şüphe etmeye gerek yok kanımca.

oooo bu makinada oynatırsa varyaa 2007 yi helal vallahi !! hiç durmam hemen veririm siparişi bikaç resmini gördükten sora tabiki!!!!
  • ödeme şekillerinde kapıda ödemede mevcutmu???
  • muhtemelen bugün en geç yarın sipraşini vericem aletin.bir kaç güne kadar izlenimleri burada sizlerle paylaşacağım.ayrıca fotoda koyucam.
  • yeterince resmi yok ztn gokdeniz internettede pek bulamadım burda var sadecebi kaç farklı açıdan resmi

http://www.exa.com.tr/shop/product.asp?caid=323&pid=2758
  • quote:

Orjinalden alıntı: cahit.as

ödeme şekillerinde kapıda ödemede mevcutmu???

malesef henüz anlaşmalı oldukları bi kargo şirketi yok diye biliyorum.
  • bir MSI kullanıcısıyım. aldığım ürünün muadilleri 1000-1200 USD iken ben 899 usd ye almıştım. kalitesi düşüktür diye düşünmüştüm ama hiçte değil. helede ekran parlaklığı ve görüntü kalitesi. başka hiçbir bilgisayarda rastlamadım desem yeridir. hatta fazlası bile var bence. kısacası marka güçlü. bu alanda da piyasanın fiyatını belirlemeye oynuyor. kötü mal çıkarıp adını lekeleyebileceğini sanmıyorum. çünki ürün yelpazesinde türkiye ye getireceği daha çok model var. alanlar olursa düşüncelerini hemen yazsınlar. bir çok online mağzada satılıyor.
  • Hoş birşeymiş, sadece internete girmek için alınır.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.