Şimdi Ara

## MSI'dan 499$'a 13.3'' Dizüstü Bilgisayar ## (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.263
Cevap
1
Favori
178.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: JackDaniels

valla bendeki şansta ha

dün 730 aldık diye sevinirken

bugün bakıyorum 590 a satmışlar
    yuh yaw

vala öyle kardeşim.
    pc piyasası borsa gibi oldu trend düşüyo yükseliyo.
  • Aynen dün gecenin bir vakti aylık 51 ytl 12 taksitle 622 ytl'ye ben de sipariş verdim. Henüz email falan göndermediler ama cebime "Siparişiniz alınmıştır" diye mesaj geldi bu sabah. Fiyat bu sabah kur farkından daha da düşmüş anladığım kadarıyla ama hemen sonra fiyatı yükseltmişler. Umarım göndermemezlik yapmazlar bekliyoruz bakalım...
  • Ben görüştüm.aynı gün kargo yapıyolar.bu site gerçekten hızlı çalışıyor.Hepsiburada dan defalarca alışveriş yaptım.yaklaşık 5 yıldır.ama bu kadar hızlı kargolama gönderme ilk defa görüyorum
  • valla bende estoreden 14:57 de sipariş verdim ertesi gün elimde idi
  • benim siparişim yarına kaldı çalışmaları sürüyormuş şu anda sistem çalıştığı için ekrana yarım sabah yansıtacaklarmış %5 kk tekçekim indirimini.
  • quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

valla bende estoreden 14:57 de sipariş verdim ertesi gün elimde idi

Ben estore dan hiç alışveriş yapmadım.Bilmiyorum.Ama arkadaşlarım sürekli o siteyle çalışıyolar.Şikayetleri Yok.güzel diyolar.
    Estore bi şey dediğim yok.Ama hepsiburada berbat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokdeniz26 -- 12 Eylül 2007; 15:49:34 >
  • valla alanlara hayırlı olsun bu fiyata 2.el bile zor alırdınız 2 yıl garantil iadınzıa faturalı gayet guzel gule gule kullanın özllikle üniveriste olmak üzere tüm öğrenciler için ideal notebookum olmasa mutlaka alırdım ablamda celeron 1.6 512 ram var valla ofis internette kesinlikle kasmıyor hatta cok bişey yuklemediğinden benim 1.8 tur,on 1.25 gb hızlı eminim buda hızlıdır kısaca ofis internet için sorunsuz oalcagına inanıyorum
  • ha bu arada 14.1 kullanıyorum sırt cantasında gayet rahat tasınıyor sonucta buda 14.1 sayılır ekran 13.3 de olsa kasa 14 inch ama dedğim gibi ben sırt çantası kullanıyorum ve gayet rahat
  • arkadaşlar foruma ilk ben yazdım bu fiyata satıldığını dün gece gördüm ama ben alamdım bu fiyattan neyse her halukarda karlıyız yine diğer sitelerle karşılaştırdığımız zaman. ben bir tanede harici hdd alacak gibiyim. ikisi toplamda 760 ytl ye denk geliyo fiyat süpperrrrrr
  • valla arkadaşlar ben de sipariş verdim biraz önce ama sadece siparişiniz işleme alınmıştır diye bi sms geldi okadar. mail falan atmamışlar henüz ama insan kıllanıyo. kargoya falan nezaman veriliyor, tedarik durumu nedir hiç bişey yazmıyor sipariş takibi sayfasında. umarım stokları iyidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TonyM

valla arkadaşlar ben de sipariş verdim biraz önce ama sadece siparişiniz işleme alınmıştır diye bi sms geldi okadar. mail falan atmamışlar henüz ama insan kıllanıyo. kargoya falan nezaman veriliyor, tedarik durumu nedir hiç bişey yazmıyor sipariş takibi sayfasında. umarım stokları iyidir.

Stoklarında sorun yokmuş.Ödemenin yapıldığı aynı gün kargoya veriliyormuş.sanırım.
  • Beyler Bu laptop sorunsuzca doom3 ve cm 2007 falan oynatır mı ya?
    merak ettim bi oyun performansı olsaymış keşke bende düşünüyorum almayı
  • bende elktronik müh. öğrencisiyim program yazma için kullancam bir-iki haftaya bitmesse almayı düşünüyorum inşallah sorun çıkarmaz ürünü alan arkadaşlardan ricam biraz ayrıntılı olarak performans vs. yazarsanız çok iyi olur
  • kart okuyucusu var mı?
  • aman ne indirim ne indirim birde son 2 gün yazmışlar
    bunlar safmı sanıyor bizi ?
    http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=98&productid=bd71539

bu arada irda yok bt yok kart okuyucu yokmuş
    cep tel ve mobile cihazlarla uğraşan ben için biraz can sıkıcı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhant -- 13 Eylül 2007; 0:13:54 >
  • makınalar gayet ıyı dusunmeden alın
    sogutmaya gelınce bılgısayarcı oldugumdan soktum laptopu 1 tanesını zaten ben orjınal makına satmıyorum hepsını sokuyorum ram takvıye edıp oyle satıyorum gunde 3-4 tane satılıyo

1 gb ddr2 ram oluyo hemde cift kanal calısıyo dual ekran kartı 256 mb oluyo performans ı ıı

yenı oyunları bıle acıyo hayret ettım

ayrıca laptop u soken olursa gorucektırkı gayet kalıtelı bır sogutma sıstemı var

ben ekstradan sattıklarımın soguma sıstemını sokup ozel artıc sılver 5 suruyorum thermal macun en az 9 derece ısı fark edıyo

oyundayken ekran kartı 79 derece ıken artıc sılver ıle 70-68 arası calısıyo gayet kalıtelı hatta bu yazıyı bıle bu msı dan yazıyorum

ayrıca dıs kısımdakı msı yazısı ısıklı ekran calıstıgında msı harflerı yanıyo cok sık cok guzel kacırmayın derım
  • arkadaşlar amd turion mobil işlemci buldum 70 $ bu makinaya olurmu birde uyumlu remler hangileri
  • arkadaşlar üzerinde ki 512 ram 533 mü? - 667 mi?

Kingston 1024 MB DDR2 667 MHz Ram Notebook
    Bellek Kapasitesi 1 GB
    Model KVR667D2S5/1G
    Çalışma Hızı 667 Mhz
    Marka Kingston
    Bellek Yapısı 200 Pin
    Bellek Tipi Notebook
    Satış Şekli Tek Modül

BU RAMİ ALIP 512 NİN YANINDAKİ BOŞ SLOTA TAKSAM SORUN OLURMU.LÜTFEN YARDIM........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dinex -- 13 Eylül 2007; 1:57:20 >
  • ben görmeden alamayanlardanım.. yarın kadıköy eksen bilgisayara gitsem üstüne bir de 1gb ram taktırsam dönerken bi de uygun çanta ayarlasam.. hoşuma gitti bu fikir. sadece internet ve ödevler için kullanıcam evde zaten pc durucak. güzel fikir gibi geldi bana.. umarım yarın bir aksilik olmaz :)
    512nin üstüne 1 gb daha taktırmamın herhangi bir olumsuz yönü yoktur dimi çakışma vs gibi ??

bir de şunu sormak isterim ram taktırırken marka olarak ne seçmeliyim? üstündekiyle aynı mhz olsa yeterli mi ??

mesela desktopum için kingston kullanıyorum memnunum ama üstündeki ramin kingston olduğunu sanmıyorum onun için daha ucuz aynı mhz bir ram alsam olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnypeR -- 13 Eylül 2007; 6:14:33 >
  • HAYIRLI RAMAZANLAR HERKEZE!!!!!!!!!!!

cihazın üstündeki ram 667MHZ

gokdeniz bugun gelir dedin cihaz senin yorumları beklıyorum,bende buakşam sipariş vericem inş yorumlarına resimlerine göre
    isteğim oyun performansı nasıl onu bir ölç birde resim ayriyeten kendi yorumların!!!inş sağlalim yetişir cihazın!!!tekrar tekrar hayırlı olsun!!!
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.