Şimdi Ara

MSI'da profesyonel çözüm 'Prestige PRESTIGE PE130 inceleme'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    MSI'ın kurumlar ve profesyonelleri düşünerek geliştirdiği Prestige serisi masaüstü sistemlerden PRESTIGE PE130 test masamızda. Küçük boyutlarına rağmen bir çok zorlu görevi kaldırabilecek donanımsal alt yapı ile gelen bilgisayar, az yer çok iş temasını taşıyor. 

• 8000 tl lik, işlemci hariç uyduruk bileşenler kullanılmış, tam bir kazık.
    aerocool cs101 slim kasa, 1050ti low profile, hdd falan karıştırmadan doğrudan 1tb ssd ve ryzen 1600 yarı fiyatından az tutuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 4 Mart 2020; 22:29:28 >
  • Prestij degill

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elinde şu Prestige serilerinde bulunan duvar kağıdı olan varsa upload edebilir mi? Laptobuma format attıktan sonra bir türlü bulamadım kendisini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuna para veren insana acırım.

• Kazik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu sisteme 8100₺ veren kurum iflas etmeye mahkumdurMSI'da profesyonel çözüm 'Prestige PRESTIGE PE130 inceleme'

RX 570'li sistem 5680₺ GTX1660 Ti sistem 6578₺ seç beğen al Kasa olarak corsair 280X seçtim ama kurumlara pencereli kasa gitmez diye vazgeçtim,kasa ve güç kaynağını da kurumların tercihine bırakıyorum Artan bütçeyle kralı alınır.

• İncelemeyi izlerken sanki Mesut Çevik bile "ya bu kasa bu kadar işte ona göre alın" der gibi olmuş.

• Video işliçeksem intel işlemçi almam gider ryzen alır her türlüde işimi görürüm fiyat zaten şaka gibi bu ürünü incelemeye bile gerek yok zira burda biraz vakit geriren biri bunun almaması gerektiğini zaten bilir...

• çok büyük monitör ya kullanamıyorum bu kadar büyüğü ışığı gözümü alıyor

• Koskocaman bilgisayar ya nasıl yer kaplamıyor anlam veremedim vide ve başlık arasında büyük bakın büyük dedim bir çelişki var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.