Şimdi Ara

MSI CX62 6QD Tavsiye! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
270
Cevap
8
Favori
35.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben buna sahip degilim ancak magazada inceledim. Ve msi da klavye ses sistemi killersihft gibi ozellikler sabittir. 2000 lok makinedede 7000 lik makinedede hemen hemen ayni klavye truecolor yazilimsal ozellikler dolby standarttir. Oyun performans i isinma degerleri bu fiyata alinabilecek makineler arasinda en iyi degerlere sahiptir. Ancak dedigim gibi kasa kalitesi tirt. Msi a yakismiyacak bi kasa. Pe ge gs ve gt serilerindeki kasalari gorup bide bunu gorunce olmamis bu kasa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasa kalitesi hakkında haklı olabilirsiniz, fakat bu fiyat civarında tercih edilebilecek olan asus k serisi modellerde de çok fazla kasa ve monitör bağlantı yerleri hakkında şikayetler okudum.
  • Kasa kalitesi benimde hiç hoşuma gitmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bjk55555 -- 14 Mayıs 2016; 1:11:08 >
  • Bilgisayarı üç gündür kullanıyorum kasa kalitesi hariç bu fiyata alınabilecek en iyi laptop klavyesi çok güzel ve çökme yok fakat kasa güven hissi vermiyor alan kişi biraz nazik kullanacak fakat kasanın hissiyatından dolayı psikolojik midir bilmem bana hafif geldi oyun kurmadan sadece lol attım buda performansını değerlendirmek için yeterli değil aslında yukardaki alınabilecek en iyi laptop sözü piyasa araştırmama göre birde oyun oynarken farkettiğim bir şey bu asuslarda ayarlanmıştı mesala sol elnizi koyduğunuz yer yani wadc kısmını kasa tarafı harddiskin üstü aşırı elinizi terletiyor ve sizi cidden rahatsız ediyor bunun haricinde dediğim gibi gayet güzel bir laptop

• arkadaşlar kasa kalitesi yeterli değil space tuşu bazıları için (fm oynuyorum) takıntı olabilir birde dediğim gibi ekran kartı hafızası oyunlarda mediumun üzerine çıkarmıyor ürün almak isteyen arkadaşlara hp pavilion 15 ab 213 nt öneririm ısı olarak arada 10-15 derece fark oynuyor yüke bağlı zaten msi 60 geçmedi gta da ama dediğim giib mediumda da normal zaten hq işlemci ve 7200 rpm harddisk var bi zahmet soğuk olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: arfgrsy

arkadaşlar kasa kalitesi yeterli değil space tuşu bazıları için (fm oynuyorum) takıntı olabilir birde dediğim gibi ekran kartı hafızası oyunlarda mediumun üzerine çıkarmıyor ürün almak isteyen arkadaşlara hp pavilion 15 ab 213 nt öneririm ısı olarak arada 10-15 derece fark oynuyor yüke bağlı zaten msi 60 geçmedi gta da ama dediğim giib mediumda da normal zaten hq işlemci ve 7200 rpm harddisk var bi zahmet soğuk olsun

Bende hpnin farklı bir modelini almayı düşünüyorum soğutması nasıl sesli mi çalışıyor ısı değerleri nedir ses sistemi kasa kalitesi vs genel olarak nasıl değerlendirme yapabilirmisiniz

• tasar07 kullanıcısına yanıt
    valla hocam pavilionlar bennce gayet hoş fan çok çalışmıo u serisi işlemci olduğu için ısınma gta v de 70 i gördük max
  • quote:

valla hocam pavilionlar bennce gayet hoş fan çok çalışmıo u serisi işlemci olduğu için ısınma gta v de 70 i gördük max

Peki son bir soru sorayim :))
    Şu iki üründen hangisini almalıyım

http://www.teknosa.com/urunler/125033056/hp-star-wars-special-edition-15-an000nt-p3m89ea-no

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_acer-vn7-571g-544w-15-6-in%C3%A7-full-hd-ekran-core-i5-5200u-8gb-1tb-geforce-gt-940m-2-gb-notebook-1160905.html

Özellik olarak pek farkları yok ikiside ışıklı klavyeli fhd ips ekranlı ikiside tasarım olarak iyi görünüyor fiyat olarak hp daha pahalı tek kaygım ısınma sorunu daha önceki hp laptopum çok ısınıyordu.
    Sizce hangisini almalıyım yada bu fiyat düzeyinde daha kalitelisi varmıdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

ben bunu al derimhttp://www.ebrarbilgisayar.com/hp-15-ab213nt-v4n55ea-notebook-pmu350518

bilgisayarın bir düşüğünü kullanıyoruz gta 5 far cry primal lol pes 2016 knight online assasin sydicate crysis ne istersen açacak high da biraz zorlar ama en azından high da görebileceğin düşüt bütçeli bir bilgisayar
  • quote:

ben bunu al derimhttp://www.ebrarbilgisayar.com/hp-15-ab213nt-v4n55ea-notebook-pmu350518

bilgisayarın bir düşüğünü kullanıyoruz gta 5 far cry primal lol pes 2016 knight online assasin sydicate crysis ne istersen açacak high da biraz zorlar ama en azından high da görebileceğin düşüt bütçeli bir bilgisayar

hocam merhaba, kullandığınız hpde nette gezerken veya wordde yazı yazarken ısınma oluyormu? Hafif işlerde fan çalısıyormu yada sessizmidir?

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/acer-vn7-571g-ci5-5200-4g-500g-4gv-gtx950-gaming-221850793
    bence bunu al özellikle ekran kartı bu ikisinden çok daha iyi.
  • hocam gayet sessiz ve ısınması olmayan bir laptop arkadaşımda ama biz hiç boş bırakmadık(online oyun) laptobu arkadaşa söyleyeyim film izlerken baksın bi sıcaklığına ama öyle elde çok hissettiren bi sıcaklık olduğunu sanmıyorum zaten cpu max ısı değeri 100 değil 105
  • nasaz N kullanıcısına yanıt
    bu ürün benimde dikkatimi çekti fakat acer kasa kalitesi ne kadar iyi bilmiyorum
  • TriaThlon kullanıcısına yanıt
    benimde almayı düşündüğüm bir ürün öncelikle bios vbios firmware güncellemelerini yaptınızmı ,kasa kalitesi ve klavyeleri nasıl hassasmı dayanaklımı,stabil çalışırken hdd veya fan sesi rahatsız edici şekildemi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeybekovski

benimde almayı düşündüğüm bir ürün öncelikle bios vbios firmware güncellemelerini yaptınızmı ,kasa kalitesi ve klavyeleri nasıl hassasmı dayanaklımı,stabil çalışırken hdd veya fan sesi rahatsız edici şekildemi ?

henüz elime geçmedi. bugün kargo teslimatı yapacak muhtemelen. ilk izlenimlerimi yazacağım...
  • uzun araştırmalarım neticesinde ben de siparişimi vermiş bulunuyorum. elime geçtiğinde tüm detayları paylaşmaya çalışacağım. ürün geldiğinde 240 gb sandisk ultra II ssd takacağım. fakat garanti dışı kalır mı ürün bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ndorte -- 17 Mayıs 2016; 11:09:39 >
  • Arkadaşlar Servispoint ile görüştüm. Sadece SSD ve Ram upgrade edildiği zaman cihaz garanti dışı kalmıyor. Fakat onu da çok dikkatli yapmanız gerekiyor upgrade esnasında cihaza zarar verirseniz cihaz garanti dışı kalıyor. Ayrıca kasa içinde fazladan Sata SSD slotu yok. Sadece yeni nesil M.2 SSD'leri takabiliyorsunuz ve Sata SSD takabilmek için içindeki harddiski çıkarmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ndorte -- 17 Mayıs 2016; 14:30:13 >
  • ilk izlenim:

cihaz elime geçti arkadaşlar. windows 10 home premium 64 bit işletim sistemi kurdum. driverların birçoğunu kendisi tanıdı. 2 tanesinde ünlem işareti vardı onları da sağ tık yapıp internet üzerinden güncelleştir deyince kendisi halletti.
    cihaz için söylenen kasa kalitesizliği ilk etapta göze çarpıyor. mesela dvd kapağını açıp kapatırken bile kendini belli ediyor. ama bu benim için sorun teşkil etmiyor açıkçası. ben genelde tv'ye bağlayıp pes 2016 oynayacağım zaten.
    şimdilik gördüğüm en güzel detayı ses kalitesi. cihazda 4 adet hoparlör var ve surround ses veriyor. gerçekten uzun zaman sonra müzik dinlemenin keyfine vardım. pes 2016 kurdum şöyle bi açtım ama henüz maç yapma fırsatım olmadı. olunca onu da yazarım.
    şimdilik ilk izlenimlerim bunlar. bi de ekran gerçekten iyi. parlama yapmıyor.
  • Cihazın ağırlığı nasıl normal çalışrken fan sesi çok çıkiyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: zeybekovski

Cihazın ağırlığı nasıl normal çalışrken fan sesi çok çıkiyormu

cihaz ağır değil. zaten monitör kısmı ince. fan devamlı çalışmıyor. o yüzden ses yok. biraz ısınınca devreye giriyor hızlı bir şekilde soğutma yapıyor ve kısa sürede duruyor. sadece o esnada biraz ses yapıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.