Şimdi Ara

MSI b550 tomahawk fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar MSI b550 tomahawk almayı planlıyorum bu güne özel Amazon da 1500 TL civarında satılıyor. Almak için acelem yok param dolar olarak duruyor. Bu fiyata almalımıyım yoksa beklemek daha mı mantıklı? Veya aynı paraya daha iyi kart var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1500 TL güzel fiyat alternatif olarak Msı b550 gaming edge wifi modeline bakabilirsiniz kablosuz ağ ve bluetoth gibi avantajları vardır

• ThE LoSt kullanıcısına yanıt

Teşekkürler inceleyeceğim.

• Hocam 1500TL demek kabaca 190USD demek,bu rakamın altına kolay kolay inecegini anmıyorum hadi insin en fazla 175USD ye insin.

Arada 200TL ve ustu fark varsa ben MSI B550 Mortar a da bakardım.

• huso kullanıcısına yanıt

ATX ana kart istiyorum hocam o yüzden mortarı eş geçtim. Aslında bugün sipariş verecektim. Ama bu anakart konusunda 2 tane tomahawk şikayetini görünce çekindim açıkçası

• hidayet güneşi H kullanıcısına yanıt

10 gün kadar evvel arkadaşın dediği kartı Vatandan KDV indirimi ile 1.487 TL ye aldım.

Bence Vatanı takip et, Kdv indirimi olduğunda kaçırma derim.

Ayrıca 30 Kasıma kadar almış olsaydın Msi bu kart için 266 TL iade veriyordu.

Bana kart 1.221 TL ye geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yılmaz1907 -- 4 Aralık 2020; 23:57:9 >
  • Yılmaz1907 kullanıcısına yanıt

Eyvallah takip de olacağım.  

• Anakartı kesinlikle öneririm, sınıfının en iyisidir. Amazon'da fiyat olarak 1794 lira görünüyor.

https://www.amazon.com.tr/B550-Tomahawk-Ddr4-5100-Usb3-2/dp/B08B4V583Q

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.