Şimdi Ara

MSI B450-A PRO - ASRock B450M PRO4 Hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bu gece sipariş geçeceğim. Başlıktaki anakartlardan hangisini seçmeliyim? Şuanda giriş seviyesi bir işlemci alacağım daha sonra yeni nesil ryzen işlemciler ile değiştireceğim.

MSI B450-A PRO - 559 TL

ASRock B450M PRO4 - 539 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.DarKStyLee -- 1 Haziran 2019; 21:6:39 >

• https://forum.donanimhaber.com/x470-b450-anakartlar-tavsiye-konusu--137467824

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nkvelioglu N kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Buradan devam ediyorum.
  • •M.2 SSD kullanacaksanız Asrock'ta iki tane slotu var, MSI da bir tane M.2 slotu mevcut.
    •Ram frekansı olarak MSI bir tık daha önde 3466Mhz kadar desteklerken Asrock 3200'e kadar destekliyor.
    •Asrock'ta 4 tane sata3 bağlantı yeri varken, MSI da 6 tane sata3 bağlantı yeri mevcut.
    •Asrock'ta bir tane PCI-E x1 slotu mevcutken, MSI da dört tane PCI-E x1 slotu mevcut.

Bu unsurlara bakarak size hangisi daha uygunsa onu alın derim. Birde boyutlarına bakarak çünkü biri ATX biri mATX.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oradan devam edin diye yaznadım. Konunun ilk mesajında sorunuzun cevabı var.

• Mehmet Ali Çifçi M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Bu faktörleride değerlendireceğim.
  • Mr.DarKStyLee kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olduysam ne mutlu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Msi fanatikliğinin maduru olmuş bir konu.

• ASRock Al gec 3466 Filan hikaye 3200 le arasında fark yok denecek kadar az..ben olsam 100 daha ekler m olmayan modelini alırdım ASRock un.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    Ortada fanatiklik yok. MSI' ın 400 serisi ryzen anakartlarındaki bariz üstünlüğü söz konusu. Zaten konuda anakartlarda kullanılan donanımlar açıklanmış durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 2 Haziran 2019; 1:6:15 >
    konu baştan aşağı Msi fanatikliği yüklü mesala Technopatada bakın 100 tane tanıtım varsa 90 ı msidir. Reklam kokan haraketler benim için bu.
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    MSI youtuberlara ve twitch kanallarına en çok sponsor olan firma. Durum gayet doğal yani. Ayrıca bunun konuyla alakası bile yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 2 Haziran 2019; 2:53:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkvelioglu

MSI youtuberlara ve twitch kanallarına en çok sponsor olan firma. Durum gayet doğal yani. Ayrıca bunun konuyla alakası bile yok.
    sen çok yanlış gelmişsin kardeşim. ryzende msi berbatdır. bunu 100 ün üzerinde ryzen sistem toplayan biri olarak söylüyorum.

fanatikliğinizle ne haliniz varsa görün ama insanların parasına yazık etmeyin. iki kart arasında asrock fersah fersah öndedir.

bilmemek değil öğrenmemek ayıptır, öğrendiniz neyseki

• Peki o zaman neden berbat olduğunu açıklayın da hatamızı anlayalım. Bu arada 300 ve 400 anakartlarını karıştırmayın. 300 anakartlarında MSI berbattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 2 Haziran 2019; 20:54:1 >
  • ben detay vermem zorunda değilim. Allahın bildiğini kuldan saklamam o kadar.

diğer yandan istediğiniz markanın peşinde koşun.

• İndirimleri takip edersen Tomahawk modelini 600 civarında alabilirsin hocam.

https://www.hepsiburada.com/msi-b450-tomahawk-3466-oc-ddr4-soket-am4-atx-anakart-p-HBV00000CYLST?magaza=Hepsiburada
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.