Şimdi Ara

msi b-350 pc mate Ram uyumluluğu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
36
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce başka bir konumda rx 580le ilgili crash-mavi ekran hatasıyla ilgili yardım konusu açmıştım.
    Hala wattman hatası ve pc reset sorunum devam ettiği için kasayı tamirciye verdim.
    Ram kitini alırken anakartıma uyumlu olduğuna emindim ancak değilmiş.Acele ile satın almıştım ve o kadar dikkat etmemiştim.
    Ama normal kullanımda pc açılıyor ve kullanıyorum,tabi 3 4 saat oyun sonrasında(bazı oyunlarda),bazende pc açılırken mavi ekran veriyor pc res yiyor ve işlemciye overclock yapılmıyor.
    KINGSTON HX430C15PB3K2/8 HyperX Predator DDR4-3000Mhz C15 8GB (2x4GB) DUAL (15-17-17) 1.35V Bellek
    Msi sitesinden baktığımda kullandığım ram kitlerinin 2/16 4/32 olanlarını single channel olarak destekliyor.
    İşlemcim amd athlon x4 950 am4 socket(Bristol Ridge)
    İşin kötü kısmı Mart başında Ryzen 5 2600 e yükselticem cpuyu ve elimde olan ramler ryzen'in uyumlu ramlar listesinde yok.
    Şuan elimde kalan ramleri satasaya kadar kullansam bir sıkıntı olurmu şuanki sistemimde.Artık mavi ekran ve reslere alıştım sayılır:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doblosman -- 13 Şubat 2019; 15:3:24 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.