Şimdi Ara

MSI Anakart Steam GTA 5 Çalışmayı Durdurdu Kesin Çözüm!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MSI anakartlarda GTA V açarken hikaye yükleme ekranında ve oyunun bazı yerlerinde çalışmayı durdurdu hatası vermektedir. Bu sorunun tek çözümü Nahimic Audio'yu sistemden kaldırmaları. 3 gündür kafa yordum, saatin orada çalışan uygulamalardan teker teker çıktım yine hata raporu veriyordu. En son Nahimic i kapattım girdim oyuna 2 saat oynadım hiç hata raporu vermedi. Bilgisayardan Nahimic i kaldırdım ve yeniden başlattım. O gündür oyun hata raporu vermiyor. Nahimic'e fix gelene kadar kullanmamanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 31 Mart 2016; 13:04:23 >

• Merhaba,

Bendede GS70-2QD model laptop var. Nahimic 2.2.10 sürümünü kurduğumda BF3,BF4 kesinlikle açılmıyor.

Açılan oyunlarda FPS Drops oluşuyor ve çok fena kasmaya başlıyor, hoporlörden çıtırtı ve çızırtı sesleri geliyor fps düşüşlerinde çok kötü. Nahimicde mi hata var, yoksa laptoptamı çözemedim açıkcası..
  • Ben de cizirti olmuyor ama Nahimic i kaldirmadan saatin ordan cikis yapsanizda olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O şekilde yapıyorum ama bu sizce donanımsal mi yazılımsal bir sorunmu ?

Nahimic kapalıyken Call of duty black ops 3 fix 60 FPS te oynatirken.
    Nahimici actigimizda 40-45 Fps'e düşüyor oyun aynı anda cızırtı sesleri geliyor.

Araştırdım bişeyde bulamadım doğru dürüst.

Nahimic FPS drops yazarsanız çıkar googleda hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ziggyloss -- 28 Temmuz 2016; 20:58:37 >
  • Acikken mi fix 60 fps kapaliyken mi? Nahimic acik halde sikinti yoksa niye kapatiyorsunuz ki

• Pardon düzelttim şimdi.

Nahimic kapalıyken 60FPS te oynatiyor rahat rahat.
    Ama acikken 40-45FPSe düşüyor saçma bir şekilde ve çok fena cızırtı yapıyor.

Euro Truckdada öyle acıkken FPS yerlerde..
  • Bu sorunu 1 yil once yasadim msi a mail attim demekki hala duzeltmemisler. Bende kurulu degil suan ama cizirti olayini bilmiyorum hocam. Olmadi nahimicin birsuru surumu var tek tek kurup deneyin derim

• Denedim hocam sonuç olumsuz. 2.2.10 en güncel sürümü olarakda denedim ama olmadı.

Fix beklicem artık bilmiyorum ne yapsam.
  • Bununla ilgili çözüm buldum.

Eski sürümü kaldırıp aşağıdaki sürümü kurarak problemi giderebilirsiniz. Realtek ses karti driver version 7855 olmasına dikkat ediniz.

Nahimic 2.3.0 :https://mega.nz/#F!AUJXkT5K!51eRg2FSj7p2LfKNvgFPlw
  • Şimdi ben de Realtek sürücüsü var. Nahimicle çakışma yapmaması için 7855 mi kurmamız gerekiyor illa?
  • Evet nahimic öyle demiş ama sen istersen gönderdiğim sürümü bir kur dene, tekrar hata alırsan driveri bulur oyle kurarsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.