Şimdi Ara

MSI Afterburner İşlemci Sıcaklığı Yok

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
987
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> MSI Afterburner İşlemci Sıcaklığı Yok
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    462 Mesaj
    arkadaşlar sinir oldum ya herkeste gözüküyo bende gözükmüyo yanlış yerdende indirmiyom msi'nin sitesinden en günceli ama ne işlemci (cpu) sıcaklığı var nede işlemci tempearute var 2side yok
    https://www.msi.com/page/afterburner

not : ekstra cpu sıcaklığı gösteren program var biliyorum ama ben oyundayken tüm değerler gözüksün istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuriBoyaka -- 3 Ağustos 2017; 8:50:40 >

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    iPhone 8 plus / Amd Ryzen 5 2600 / GSKILL 16GB RipjawsV Red DDR4 3000MHz / MSI RADEON RX 5600 XT MECH OC 6GB GDDR6 192Bit / MSI B450M-A PRO MAX B450 AM4 AMD Ryzen DDR4 4133MHz (O.C.) / TOSHIBA OCZ 480GB TR200 Serisi Sata 3.0 SSD / XIGMATEK BEAST 4 x RGB FANLI X-POWER 650W 80PLUS / Seagate One Touch 500 GB SSD / Samsung LU28E590DS/UF 4K 60 Hz 1 Ms 370 Nit / ASUS VA27EHE 75Hz 5Ms IPS / Razer Elecktra V2 / Logitech G402 / Rampage KB-R18 Myth Mekanik / LG Sk1
  • Yüzbaşı
    462 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sangreal_1905

Eski seri AMD kullanıyorsan gözükmüyor. Yapacak birşey yok. Ancak HWINFO 'dan OSD ayarlayıp ekranda Afterburnerın içindeki RivaTurner sayesinde görebilirsin.

ryzen 1400 kullanıyorum bide senin dediğini deniyim teşekkürler
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
emek server
SEO
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,264
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.