Şimdi Ara

msi ab ile oc problemi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Msi ab ile 1 gb gtx 560ti uzun zamandan beri oc lu kullanıyorum.
    1 hafta öncesine kadar(belkide daha önce farketmedim) hiçbir sorun yoktu.
    Sorun şu;
    Msi ab ile ister oc ister oc suz, bir oyun açıkken oyunu alta atıp youtube tan 1080p video açtığımda ve bir süre sonra(30 sn) oyuna geri döndüğümde kart hızını 450 mhz e voltajı da 0.95 mV a düşürmüş oluyor.
    İşin enteresan kısmı, msi ab i kaldırıp pc i yeniden başlattığımda ve aynı seneryoyu uyguladığımda, kesinlikle sorun olmuyor.
    Yani kısaca msi ab bir şekilde kart sıkıştığında güvenli moda alıyor gibi...

Msi ab un 3.0.0 sürümüne kadar bir çok versiyonunu kurdum, nvidia son sürücüsü kurulu(kaldi ki msi ab kurulu değilken hiçbir sorun yok)

Şimdi sorunu nasıl çizerim?
    Msi ab dışında kullanacağım oc programı? (evgayı kurdum ama oyuna girdigimde titreşim, parlaklık dengesizlikleri vs gibi sorunlar oldu)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vay be insanların bir fikri bile yok!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bunu kullanıyorum sürücüyede müdahale imkanı veren çok eski 1 yazılımdır dilersen denersin :http://www.guru3d.com/files-details/nvidia-inspector-download.html
  • bu arada o.c yaptıktan sonra prgramı kapatsanda yapılan o.c sitem yeniden başlayana kadar kalıcıdır yani programın açık kalmasına gerek sistem kapatmadan kartı deff haline döndürmek için (kapattıysan yazılımı tekrar açıp) Apply Defaults demen gerekir v.s.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.