Şimdi Ara

MSI A320M-A PRO AMD AM4 | 369 TL - Dip Fiyat - N11

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Msi A320M-A PRO AMD A320 3200 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 mATX Anakart Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/msi-a320m-a-pro-amd-a320-3200-mhz-oc-ddr4-soket-am4-matx-anakart-1456216?magaza=teknolojideposu
    akakce.com
    MSI A320M-A PRO AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-msi-a320m-a-pro-amd-am4-ddr4-micro-atx-fiyati,544106437.html

27lira farkla amazon'dan almak için:

• sokakta görürsen tekme atacağın bir kart malesef.

• Giriş seviyesi sistem kuranlar için iyi fırsat apu sistemler içinde ayrıca tekme yorumu saçma olmuş ben sistemi bu anakartla kullanmaktayım ryzen 2200g ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m2 yok almayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-Webb kullanıcısına yanıt

ram'e oc yapamazsın, vrmde soğutucu yok olsa da 320 board oc yapamazsın.

elindeki işlemciyi %20 daha hızlı kullanabilirdin b350 veya b450 alsaydın farkında mısın bilmiyorum 100tl verip ramlerini de işlemcini de sonra alacağın işlemcileri de daha hızlı kullanabilirdin.

nvme takabilirdin 2000-3000mb/s okuma hızından mahrumsun vesaire bir sürü şey.

milletimiz işlemciye odaklanır, ekran kartına odaklanır, bir sormaz ama tüm anakartlar bunları çalıştırıyorsa biri neden 350tl biri neden 4 bin tl, çok zekiyim 300 liraya mal ettim der alır.

sormaz 2 bin tl'ye güç kaynağı var seasonic, frisby alır 300 tl'ye çok zeki sanar.

(:

o sistemini bir b550 kartta hadi onu geçtim b450 kartla oc ile kullansan belki %40 daha efektif ve hızlı kullanacaksın haberin yok. karın 100-200tl, aslında zarardasın.

• elinde giriş seviyesi bir işlemci varsa ryzen 1200 ya da 2200g gibi neden kullanılmasın beklentiyle alakalı ben 2200g ile kullanıyorum bu tarz işlemciler icin mantıklı bir anakart oc ya da ılerde işlemci yükselteceksen zaten almanın mantığı yok basit bir sistem toplamak isteyenler için iyi fiyattı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.