Şimdi Ara

MSI 970 Gaming Anakart Kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternetimde bir sorun olmamasına rağmen, tarayıcıyı bir süre kullanmayıp misal oyundan sonra ya da masaüstünde boşta bekledikten sonra açınca bir süre bekliyor beyaz ekranda akabinde arama sorgusu veya site açılıyor. Bu killer internet denen özelliğin getirdiği bir olumsuzluk mu acaba.

Var mı bu sorunu yaşayan bu kartı kullanıp?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SS10 -- 29 Mart 2015; 13:00:57 >

• Hocam büyük ihtimal zararlı yazılımdan kaynaklanıyordur. Sistemi bir taratırsan emin olabilirsin. Bunun dışında Killer ethernet, online sırasında devreye girip oyun bitiminde devreden çıkıyor. Killer seçeneklerinden de manuel ayar yapabilirsin.
  • Draker kullanıcısına yanıt
    Sistemi toplayıp orijinal win yüklediğim günden beri var bu sorun. Ek olarak defalarca çeşitli programlarla tarama yaptım. Ben yine de biraz daha kurcalayayım ayarları sürücüde değil herhalde sorun, öyle olsa herkes bahsederdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Sistemi toplayıp orijinal win yüklediğim günden beri var bu sorun. Ek olarak defalarca çeşitli programlarla tarama yaptım. Ben yine de biraz daha kurcalayayım ayarları sürücüde değil herhalde sorun, öyle olsa herkes bahsederdi.

Hocam sorun killer ethernet'te değil. Aynı sistem benim kullandığım GE60'da da var. Tarayıcıda açılan beyaz ekran sonrası ekrana hangi arama motoru yada site geliyor?
  • Fx8300 ile gaming 970 kullaniyorum fakat dediginiz sorun hic basima gelmedi kaçak windows kullanmama ragmen gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draker

quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Hocam sorun killer ethernet'te değil. Aynı sistem benim kullandığım GE60'da da var. Tarayıcıda açılan beyaz ekran sonrası ekrana hangi arama motoru yada site geliyor?

Chrome kullanıyorum. Tarayıcıyı açınca URL kısmından arama yapıyorum. Bir şeyler yazıp gönderince önce hiç bir tepki vermeden beyaz ekran düz bir ekran oluyor tarayıcıda hiç tepki vermeden, bazen 10 saniye kadar bekliyor bu şekilde sonra sorguyu ekrana getiriyor.

8.1 kullanıyorum. Combofix falan desteklese bu sürümü onu bir çalıştırırdım ama sanmıyorum pc'de zararlı bir yazılım olduğunu, bana daha çok sürücü kaynaklı gibi geliyor ama siz yaşamıyorsunuz sorunu ilginç gerçekten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.