Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

msi 9550 biosunu editlesem yarar sağlarmı ve nasıl yapacam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Tüm Forumlar >> Overclock, Soğutma ve Modifikasyon >> Overclock, Soğutma ve Pc Modifikasyon >> Ekstrem / İnce ayar >> msi 9550 biosunu editlesem yarar sağlarmı ve nasıl yapacam
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2034 Mesaj
    dediğim gibi yapsam fayda sağlar mı?yada yaparsan nasıl yapacam.3dmark 03 değerim şuan için aşşağıda bukadar oluyo. kart 475*712 falan bench aldım.

|
    |

nokia samsung lg motorola htc blackberry sony ericsson hepsinin tamiri ve programları simlokları mevcuttur. tüm telefonların simlocku kırılır.
  • Emekli Yönetici
    9244 Mesaj
    dostum soruna bi cevap veremeyecem ama 3k03 te benc olarak kaç aldığını yazabilir misin?
    |
    |
    Core2Duo E6850@3600mhz //Big Water 735//Abit IN9 32XMAX Wifi //Sapphire 4770//2*2GB Crucial Ballistic Tracer//2*500 Gb Seagate RAID0//HP W2207//Ev Yapımı Feel! Tıkla //LG Dvd-rw//Philips cd-rw//Lc POWER 550Watt//HP 1315 All in one//Creative Megaworks THX550 5 1//Creative Audigy2ZS //Logitech Momo Racing Force//
  • Yarbay
    2034 Mesaj
    benchten 4091 aldım.dosyayı kaydettim fakat bi türlü buraya koyamıyorum.kaydettiğim dosya açılmıyo.
    |
    |

nokia samsung lg motorola htc blackberry sony ericsson hepsinin tamiri ve programları simlokları mevcuttur. tüm telefonların simlocku kırılır.
  • Emekli Yönetici
    9244 Mesaj
    yok dostum inanmamak gibi bi sorunum yok zaten bende bu kartan alacam yarın 4000 de artifact falan yoksa gayet yeterli bence. bios edit falan sakat iş uğraşma bence birikiyüz puan için değmez risk almaya.
    |
    |
    Core2Duo E6850@3600mhz //Big Water 735//Abit IN9 32XMAX Wifi //Sapphire 4770//2*2GB Crucial Ballistic Tracer//2*500 Gb Seagate RAID0//HP W2207//Ev Yapımı Feel! Tıkla //LG Dvd-rw//Philips cd-rw//Lc POWER 550Watt//HP 1315 All in one//Creative Megaworks THX550 5 1//Creative Audigy2ZS //Logitech Momo Racing Force//
  • Yarbay
    2034 Mesaj
    dediğin doğru bide sabır işi denemk lazım durmadan optimum değeri bulmak için.bide anlamadığım bişey details bölümünde ekrankaatının core ve memory hızları : 57,5 mhz gösteriyo ne iş anlamadım acaba update mi etsem.3d markı
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
SEO
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.