Şimdi Ara

MSI, 6 çekirdekli Phenom II X6 işlemcilerine destek veren anakartlarını açıkladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
5.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • DDR2 li anakartlar phenom II x6 destekleyecek demek ki. Geriye yönelik uyumluluk çok iyi işliyor AMD de. Diğer markalar da yakında phenom II x6 destekleyen biosları açıklarlar yakında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: showstopper41

DDR2 li anakartlar phenom II x6 destekleyecek demek ki. Geriye yönelik uyumluluk çok iyi işliyor AMD de. Diğer markalar da yakında phenom II x6 destekleyen biosları açıklarlar yakında.

biostar yaklaşık 15 gün önce falan çıkardı sanırım...

MSI, 6 çekirdekli Phenom II X6 işlemcilerine destek veren anakartlarını açıkladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uzaktan Kumandan -- 21 Nisan 2010; 12:02:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DavutGENC

Amd ciler msı asus gigabyte bakıcagınıza Biostar,EpoX,Sapphire, gibi anakartlara bakardım

yorum yapıcak arkadaşlar her acılan konaya dogru yanlış yazıyorsunuz

Su yazdıgım yazıda sadece amd yi en iyi çalıştıran anakartları yazdım

alternatif aramak biraz sacma

epox mu? >Arkadaş herşeyi biliyor bizim msi giga ve asus kartlar çöp o zaman ?! kimn yanlış bilgi verdiği belli oluyor
  • MSI kışkırtıyorsun bizi.
    95w 6 çekirdek iyi gider aslında ama. Detaylı incelemelere bakmak lazım.
  • Az önce baktım ve güzel birşeyle karşılaştım. Msi elimdeki msi ka780g anakartına 6 çekirdek desteği veren biosu yayınlamış

MSI, 6 çekirdekli Phenom II X6 işlemcilerine destek veren anakartlarını açıkladı

http://www.msi.com/index.php?func=downloaddetail&type=bios&maincat_no=1&prod_no=1617

Biosu indirdim ve masaüstünden flashladım. Pc normal olarak açıldı gerekli ayarları biostan yaptım ikinci açılışta anakarttan durmadan aralıksız bir biple açılmaya başladı. Kırmızı renkte bir uyarı vardı ne olduğunu hatırlamıyorum. Masaüstüne kadar sorunsuz olarak açılmasına rağmen içim rahat etmedi ve eski biosa döndüm.

Ddr2 kullanıp da 6 çekirdek kullanmak isteyenler mutlaka anakartlarının bioslarını kontrol etsin derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Humboldt -- 25 Haziran 2010; 3:19:02 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.