Şimdi Ara

msi 510 mu fujitsu 1424 hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pazartesi günü laptop alacam msi 510c fujitsu 1424 arasında bir türlü karar veremiyorum. ikisinide görüp kullanan birisi varmı acaba. Fiyat farkı önemli degil hangisini tavsiye edersiniz

• merhaba. bu konunun tartısıldıgı 2 topic var. bence onlara bakarsan daha cabuk ve daha cok bilgi edinebilirsin.. kolay gelsin. ayrica bende aynı tereddüt icindeyim:)
  • eee 2 kararsız arkadaş görmüşken

erte hocamdan önce davranıp bizim tarafın reklamını yapalım..

fujıtsu siemenscilere katılın

ayrıntılar:
    http://forum.donanimhaber.com/m_3394451/tm.htm
  • şahsi fikrim fujitsu siemens
  • Boşver onları sen de benim gibi doğru yolu seç ve 120 doların cebinde kalsın. Ondan sorna MSI 510C nin farkını bizimle yaşa. Kasa kalitesi ekran kartı pil ömrü ram hdd ve süper bir performans canavarı ile profesyonelliği sonuna kadar yaşa. Birde 510C nin kalitesini bence yakından gör dokun bidaha ayrılamayacaksın.
  • ekran formatı önemliyse fs deilse msi daha uygun bence önemli deil o yüzden msi aldım
  • ikisinin arası uygun fiyatlı bişey yokmu onu alalım bari...
  • Sayın Mczaga sen bu gidişle hiç bir şey alamayacaksın kardeşim inciğini boncuğunu çıkarmadığın ürün kalmadı şimdide ikisinin ortası deyip kafaları karıştırıyorsun. Şu an ne fs nede msi alan adam pişman olmaz ikiside süper özelliklere sahip birbirinden üstün niteliklerde ürünler ve son kuruşa kadar hakkını veren ürünler yani hala ortasının manası ne bende onu anlamadım kardeşim..
  • zuashhahahahah
  • muhahaadadadada

ne demişler güzele ben güzel demem güzel benim olmadıkça
  • O benim bildiğim
    Ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkçaydı ama anladık biz
  • quote:

Orjinalden alıntı: bayleo

Sayın Mczaga sen bu gidişle hiç bir şey alamayacaksın kardeşim inciğini boncuğunu çıkarmadığın ürün kalmadı şimdide ikisinin ortası deyip kafaları karıştırıyorsun. Şu an ne fs nede msi alan adam pişman olmaz ikiside süper özelliklere sahip birbirinden üstün niteliklerde ürünler ve son kuruşa kadar hakkını veren ürünler yani hala ortasının manası ne bende onu anlamadım kardeşim..

ya mczagaya ilişme..her topiğin bööle bir aktivatöre ihtiyacı var..ben aslında ona hayranım..hiçbişi almayacağı halde..nasıl bu kadar notebook işine zaman ayırıyor...?
    bu arada tabii 510 c..(bulabilirseniz..şimdiden klasikler arasına girdi bile...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 1 Ağustos 2005, 22:03:10 >
  • kharon da aslında bizden sayılır çünkü fs aldığına birazcık pişman oldu.
    kazara laptop düşmüş ve kasada epey bi çizik varmış.
    kharona burdan geçmiş olsun diyor arkadaşlara msi tavsiye ediyoruz.

quote:

Orjinalden alıntı: kharon

eee 2 kararsız arkadaş görmüşken

erte hocamdan önce davranıp bizim tarafın reklamını yapalım..

fujıtsu siemenscilere katılın

ayrıntılar:
    http://forum.donanimhaber.com/m_3394451/tm.htm

• kharonun üstüne gitmeyin ;)
  • geçmiş olsun dostum..olur öyle şeyler plastik kasada..takma kafana..
  • Şaka bi yana bu MSI yı kullandıkça MSI ile Fs arasında çok kararsız kalsamda doğru karar verdiğimin farkına vardım. Pil ömrü performans kasa kalitesi tasarım bu fiyata fazlasıyla hak eder şu an gigada olmasa mavide olsa yine 1099 verir alırdım ve fs den vageçerdim. Tam 1.5 saattir netteyım arkadaşlar hala pil yüzde yüz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bayleo

Şaka bi yana bu MSI yı kullandıkça MSI ile Fs arasında çok kararsız kalsamda doğru karar verdiğimin farkına vardım. Pil ömrü performans kasa kalitesi tasarım bu fiyata fazlasıyla hak eder şu an gigada olmasa mavide olsa yine 1099 verir alırdım ve fs den vageçerdim. Tam 1.5 saattir netteyım arkadaşlar hala pil yüzde yüz..

sadece net yaparsan ve azıcıkta winamp takılırsan 4,5 saati görürsün(nazar değmesin..nede olsa 8 hücreli pili var)..winamp diyip geçme cpu yu en çok zorlayan programlardan biridir...biraz daha kullan ,daha mutlu olcaksın..
  • fs yi görmedim ama M510c mükemmel şiddetle tavsiye ediyorum bu fiyata kaçırma
  • ya fujitsi gercekten cok ısınıo...plastik zati....onu alcagıma ben olsam datron 1.73 islemcili alırdım...949dolar artı kdv....datronun işlemcisi daha ii 512 mb ve 60 gb hem...o da 15.4'' ekran...tek eksigi dwdwr...o da nolcak 70dolar daha koyar eklettiririm...yani datron gercekten fs1424 den dah hesaplı ve ii....yanlışmı düşünüorum...ama ben msı alıorum rahatıma bakacagım insalah.....
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.