Şimdi Ara

MSI 360R 360 Mm Sıvı Soğutucusu - 973 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.421
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amazon yurtdışından 1 haftada geliyor, fiyatı oldukça makul. İhtiyacı olan değerlendirebilir. 1 adet satın aldım.

Edit: sanırım yurtdışı stok bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nitroslive -- 22 Kasım 2021; 17:49:9 >

• 2 konu aşağıda arkadaşın 240mm için açtığı konuyu gördüm ama indirim bitmiş sanırım. Ben de 360mmsini aldım fiyat gayet uygun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazon konusundaki arkadaşın dediğine göre almanya gönderimlerde msi kampanyaları olmuyormuş. 1299tlye amazon trden alınıp 150+100tl msi kampanyasıyla garantili olarak 1050tlye getirilebilir.

• cashback ve shoutout için takip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazartesi sipariş verdiğim 360 mm. Çarşamba Polonya'dan kargoya verildi ve bir gün sonra bugün elime ulaştı. Hız için DHL ve Amazon'u tebrik etmek gerek. Ancak gelen üründe jelatin yoktu. Sadece kapak kısımlarında yuvarlak yapışkan bantlar mevcuttu. Ürünü açtığımda ürünün kullanıldığına dair bir çok ibare vardı. Ayrıca fan çoklayıcı kablo ve termal macun paket içeriğinden çıkmadı. Yine de kasaya takıp test etmek istedim. Boşta 60-65 yük altında 80 dereceleri geçti sıcaklık ben de AmazonTr ile iletişime geçtim. Almanya'dan gönderildiği için değişim yapılamayacağını, iade ederek yeniden sipariş edebileceğimi bildirdiler. 800 TL ödediğim sıvı soğutucuyu 1600 TL'ye tekrar alarak yardımcı olacaklarını! belirtiyorlar. Amazon'dan beklemezdim.

• azah A kullanıcısına yanıt

Bu tarz elektronik ürünleri kamera kaydı alarak açmak lazım. Başta gördüğünüz ibareler muhtemelen doğrudur ve iade üründür. Normalde yenilenmiş diye belirtiyorlar ama satıcılar aynı ürünü sonradan sıfırmış gibi ekleyebiliyor.

Amazon Almanyaya yazın belki yardımcı olurlar, Türkçe dil desteği var.

• isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt

Hocam ürünün kullanılmış olmasında sorun yok Amazon iade et gönder diyor zaten. Sundukları çözüm mağduriyetimi gidermiyor. 2 katı paraya tekrar sipariş edebiliyorum. Almanya'ya da yazdım ama pek umudum yok. Üstelik iadede gümrük ve kargo ücretini vermiyorlar sanırım.

• cashback ve shoutout dneyen var mı?

Amazon Tr üzerinden yurtdışı siparişi ürünlerde 14 gün içinde iade ederseniz gümrük vs. de dahil olacak şekilde tam para iadesi yapıyorlar, aklınızda bulunsun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Archimede kullanıcısına yanıt

Eminsiniz değil mi hocam, pts bende yollayacağım bir ürün. Para keseceklerse burada satarım daha iyi.

• Amazon desteği arayıp hemen teyit edebilirsiniz. Bana o şekilde söyledi Amazon destek, ama siz de teyit alın bir aksilik olursa kanıtınız da olmuş olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Archimede kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam teşekkürler  

talihsizlik olmuş, benim ürünümde geldi 2 gün önce daha kurma fırsatı bulamadım ama dışında jelatini mevcut.

• nitroslive kullanıcısına yanıt

Şanslısınız. Hayırlı olsun. Ben iade sürecini başlattım. Kullanılmış olduğu gibi, bozuk da sanırım. Montaj yaparken bir hata yapmadıysam ki tekrar tekrar söküp taktım. 1 tüp termal harcadım neredeyse, ancak sanki işlemci üzerinde bir soğutucu yokmuş gibi 5 dakika içinde 80-85 derecelere çıkıyor işlemci.

işlemcinizin ne olduğu, voltajı vs farkediyor ama ben tam yükte 75-80 dereceleri alıyorum hocam.

• nitroslive kullanıcısına yanıt

Hocam 5600X var bende. Cihaz bozuktu muhtemelen, devirdaim yapmıyordu tahminimce. Arkadaşımın çift fanlı Coolermaster soğutucusuyla deneme yaptım. Yükte 55 dereceyi geçmedi.

Vallahi bende 5600x kullanıyorum, darkın 240 mm lik sıvı soğutucusunu kullandım aynı derecelerde seyiriyordu. Bunu kullandım, hemen hemen aynı derecelerde seyir etmeye devam ediyor. Ben tüm çekirdekleri %100 olarak kullanıyorum hocam. Eğer default değerlerde kullanıyorsanız muhakkak undervolt yapın. Coolermaster ile de olsa 55 derece olması tam yükte biraz tuhaf mümkünde prime 95 testi yaparak deneyin görev yöneticisine pek bakmayın. tek çekirdek yükteykende %100 gösterebiliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.