Şimdi Ara

MSI 27' OPTIX G271 144Hz 1MS 1080p FHD IPS SIFIR GİBİ KONDİSYONDA TERTEMİZ - 1550 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Zonguldak İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Monitör Türü #LED
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 MSI 27" OPTIX G271 144Hz 1MS 1080p FHD IPS SIFIR GİBİ KONDİSYONDA TERTEMİZ - 1550 TL

GARANTİ, FATURA VE KUTU;

Kutu içeriği eksiksizdir. Fatura, garanti belgeleri, kullanma kılavuzları vs. eksiksiz olarak durmaktadır. 05.05.2020 tarihinde satın alınmıştır.

YANINDA VERİLECEKLERİ;

Monitörün kutusundan DisplayPort kablosu çıkmamaktadır. Ürünle birlikte sorunsuz kullandığım Paugge DP 1.2 VESA kablosu da yanında verilecektir. Araştırırsanız bu markanın piyasanın en iyisi olduğunu görürsünüz.

KONDİSYON;

Sıfırından hiçbir farkı yoktur, sıfırı neyse oda bu. 05.05.2020 tarihinde alındı fakat ekran kartımdaki coil whine ve o kartın iadesi dolayısıyla baya bir vakit kaybım oldu. Monitör yeni ekran kartının gelmesiyle birlikte Temmuz 2020 'de kullanılmaya başlandı.

YORUM;

Kavisli olmamasını bir eksiklik olarak görmediğim için bunu aslında es geçmek istiyorum, ben düz seviyorum buna tercihe bağlı diyebiliriz. 27 inç boyutunda, cam gibi görüntü veren ips panelli 144 HZ mis gibi monitör. Sistemime alırken oyun amaçlı aldığımdan ve minimum 100 FPS hedeflediğimden dolayı 1080p olarak aldım. 2K 'da FPS çözünürlük arttığından dolayı biraz daha düşüyor. Milletin konuştuğu gibi piksel sayılması gibi olaylar kesinlikle yok, her şey gayet yerinde ve normal. O olay sanırım piksel yoğunluğuyla alakalı.

GÖNDERİM;

İl dışına yalnızca UPS kargo ile alıcı ödemeli olarak kargo yapabilirim. Kargo açıklamada yazdığı üzere alıcı ödemelidir, elden teslimat önceliğimdir.

MSI 27' OPTIX G271 144Hz 1MS 1080p FHD IPS SIFIR GİBİ KONDİSYONDA TERTEMİZ - 1550 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1550 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 5 Mayıs 2022 Satıldığı Şehir : Zonguldak Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : UPS İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat?

• L3ON- kullanıcısına yanıt

Pardon gözümden kaçmış, ekledim şu anda.

• hocam 8 aydır urun sızde ve sıfır fıyatı 190 tl daha pahalı.

fiyatta revize gerekiyor bence, iyi forumlar.

• https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-msi-optix-g271-27-1ms-full-hd-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,661163137.html

Üstteki linke bakar mısınız? En uygun fiyat 2340 lira. Ve ben yanında paugge display port kablosu veriyorum oda yaklaşık 100 lira. Bu açıdan bakınca fiyat normal gözüküyor, siz nerede gördünüz onu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.