Şimdi Ara

MSI 128MB MS8894-Ti4200VTD8X

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • <font color='maroon'><font face='Tahoma'>Sevgili Dostlar

Gectigimiz gunlerde MSI 128MB MS8894-Ti4200VTD8X model bir ekran kartı aldım.

Sorum su, Hangi anakart(AMD) ile bu ekran kartı en iyi performansı gösterir.
    <b>Epox RDA+ 2.0</b> mı? <b>SOLTEK SL-75FRN2-L Anakart</b> Anakartyada baska bir marka?

Degerli gorus ve degerlendirmelerinizi bekliyorum...</font id='Tahoma'></font id='maroon'>

• Epox
    hem kolay bulunuyor hem yuksek performanslı
  • agp8x destekleyen tüm anakartlarda aynı performansı gösterir. bahsettiğin kartların ikisi de agp8x destekliyor.
    tavsiyem epox alman (diğer özellikleri açısından)
  • ikisiyle de aynı performansı gösterir...
  • peki ezelaga bahsettiğin anakartı ne kadar a aldın...
  • ezelaga anakart diil ekran kartı almış...bende de aynısı var 145$ + kdv idi ben aldıımda
  • Şimdi ezelaga inşallah sen imzandaki sisteme almadın o VGA yı... Yeni anakart alacaksın sanırım (inşallah) O zaman da derim ki 8X AGP kullanan hangi anakartı kullanırsan kullan çok yakın sonuçlar alırsın. Ama işlemciden işlemciye ve de RAM kullanımına göre skorların değişebilir. Epox kullanan biri olarak Epox al derim ama bütçen kısıtlıysa A7V8X de alabilirsin. Sonuç çok fazla değişmez.
  • Valla bendede aynı ekran kartı var.Herhangi bir agp8x destekleyen akrtta aynı performansta calısır ama EPOX 8RDA3+ tavsiye olunur.[krl]
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.