Şimdi Ara

Ms Teams çok kasıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

HP Probook 6550b kullanıcısiyim Teams programı çok kasıyor bir PowerPoint sunum olunca kapanıyor hatta. Ana sorun Teams ama Chrome Firefox Skype hepsi kasiyor. Video izlemek CPU kullanımını çok artıyor. Tek istediğim sorunsuzca Teams e girebilmek. Sistem şu

İşlemci Hızı : 2.40 GHz

Bellek : 4 GB

Ekran Boyutu : 15.6"

Ekran Çözünürlüğü : 1366x768 px

Ekran Kartı :. Intel HD Graphics

Ekran Kartı : Intel

İşlemci Türü : Intel Core i5 (Sanırım 1. seri)

İşletim Sistemi : Win 7 Professional

SSD yok. Biliyorum eski dizüstü ve sistem artık kaldırmıyor ama basit bir Teams neden kaldırmıyor. Sunum zamanı geliyor ve acilen çözüm bulmam gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 17 Ocak 2021; 22:22:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi potti34 -- 10 Ocak 2021; 10:59:1 >
  • potti34 P kullanıcısına yanıt

İkisinede yaptım çok sessiz çalışmaya başladı ama açılırken bile kasma devam ediyor. SSD taksam acaba çok büyük fark yaratır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stereo Palma kullanıcısına yanıt

hdd eskidiyse yapablir... hdd tune programı var onunla tarattır.... son çare ssd takmak en mantıklısı artık ssd bu zamanda

• Açılışta açılan programları '' msconfig'' kodunu yazıp kapatabilirsin . Detaylı anlatım için cevabıma cevap yazman gerekecek

• chromede firefoxda ayarlardan donanım hızlandırmaya tıkla bide format temizlik vakti gelmiş olabilir 4gb ram artık yetmiyor olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: potti34

hdd eskidiyse yapablir... hdd tune programı var onunla tarattır.... son çare ssd takmak en mantıklısı artık ssd bu zamanda

Ram taksam etki edermi sizce? SSD yerine?

• Stereo Palma kullanıcısına yanıt

ben olsam ilk ssd sonra ram alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi potti34 -- 18 Ocak 2021; 8:55:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.