Şimdi Ara

MS-DOS Mobile Teknik Ön İzleme Sürümü Yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşağıdaki linkten uygulamayı yükleyerek ön izlemeye erşebilirsiniz

https://www.windowsphone.com/en-gb/store/app/ms-dos-mobile/8573c4a8-b9df-4409-90a6-dad2dc0b6b26

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 1 Nisan 2015; 9:21:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne işe yarıyor bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 nisanla alakalı bişey diyor içimden bi ses, Mr. H hocam da böyle sırıttığına göre

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: j&j

1 nisanla alakalı bişey diyor içimden bi ses, Mr. H hocam da böyle sırıttığına göre

Hiç öyle şey olur mu

• Ne işe yarıyor?

• Ne işe yarıyor mu? MS-DOS işletim sistemi 80ler ile 90ların Windows'tan önceki popüler işletim sistemiydi.Şuan hala pclerde CMD aracılığıyla bulunmakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

quote:

Orijinalden alıntı: j&j

1 nisanla alakalı bişey diyor içimden bi ses, Mr. H hocam da böyle sırıttığına göre

Hiç öyle şey olur mu

İndirdim programı açtım baktım bi telefon araması yapabildim bi de camera açabildim daha da bi'şey yapamadım

Telefonda bununla ne yapabiliriz,bilgi sahibi insanların yorumlarını bekliyoruz

• Ben DATE DIR TİME gibi kodları kullandım,haritayı,rehberi vs açtım onun dışında bir şey yapamadım oyun yüklemeyi denerim belki olur.Şaka olsa bile iş görüyor
    .

• Modern arayüz geldi
  • Video'nun sonunda Allah belanızı v.. dedim v harfinde durdum, bu nedir abi ya Yine tarihi unuttum :)
  • CGA kamerayı denemenizi tavsiye ederim. Böyle filtre bulamazsınız

• Başka ne komutlar var arkadaşlar?

• Ben baya beğendim aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j&j -- 1 Nisan 2015; 16:56:53 >
  • Taş kağıt makas bile oynanıyor acaba kendimiz oyun kurabilir miyiz?Ben PoP 2 ve Wolftenstein 3D kurmak istiyorum.Şaka görünümlü gerçek :)

• Bu daha yeni surum eger gelistirilip msdos gerçek manda emule edildigi versiyonu olursa icinde exe bile çalısır tabi msdos exe simdikiler degil o devirde bir cok guzel uygulama ve oyun vardı.
    Bu versiyonun amacı grafik ekrandan kurutulup işleri yapmak, batch calısırsa yıgın isleri yapılabiliniz toplu sms gibi yada silme kopyalama.Paremetre ile uygulama açma vb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsh77 -- 1 Nisan 2015; 21:17:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmonstar35

Taş kağıt makas bile oynanıyor acaba kendimiz oyun kurabilir miyiz?Ben PoP 2 ve Wolftenstein 3D kurmak istiyorum.Şaka görünümlü gerçek :)

Nasıl oynanıyor hocam neler var komutlardan yazar mısın rica etsem?

• quote:

Orijinalden alıntı: daredev

quote:

Orijinalden alıntı: darkmonstar35

Taş kağıt makas bile oynanıyor acaba kendimiz oyun kurabilir miyiz?Ben PoP 2 ve Wolftenstein 3D kurmak istiyorum.Şaka görünümlü gerçek :)

Nasıl oynanıyor hocam neler var komutlardan yazar mısın rica etsem?

CD GAMES yaz enter
    CD RPS enterla
    RPS.EXE
    Sonra Cortana komutlar verecek tırnak içinde yazdığı şeyleri de yazıp enterla en sonunda açılcak oyun

Sonra çık MS-DOS tan gir tekrar
    CD PROGRAMS yaz enterla CAMERA.EXE yaz bakalım :) INTERNET.EXE de yazabilirsin ama sesi açın mutlaka 56k modem sesi duyacaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

Bu daha yeni surum eger gelistirilip msdos gerçek manda emule edildigi versiyonu olursa icinde exe bile çalısır tabi msdos exe simdikiler degil o devirde bir cok guzel uygulama ve oyun vardı.
    Bu versiyonun amacı grafik ekrandan kurutulup işleri yapmak, batch calısırsa yıgın isleri yapılabiliniz toplu sms gibi yada silme kopyalama.Paremetre ile uygulama açma vb.

Cidden şaka boyutunu geçmiş bir şey bence,Microsoft bunu düşünmeli...Güncellenir umarım.Sabahtan beri kullanıyorum bağımlısıyım şuan

• Ve hiç komut yazmadan WIN yazıp Windows 3.1 görünümüne geçebilirsin iyi eğlenceler

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.