Şimdi Ara

Mr. Robot (2015 -2019 ) (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.830
Cevap
86
Favori
94.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3.sezonu yeni bitirdim gene harika bir sezondu. 8.bölüme kadar çok iyi geldi ama ondan sonra vites düştü son 3 bölüm pek iyi değildi. Gene büyük haz alarak izledim bu sezonu da. Kendine has atmosferi, yönetmenliği, senaryosu ve karakterleri ile başka bir boyuta çekiyor izleyiciyi. Bobby Cannavale yarmış geçmiş bu sezon.
  • Uzun zaman oldu. Gelsin izleyelim. Özledik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni sezon ne zaman yav yaprak kımıldamıyor haber yok unuttular mı bu diziyi
  • Yeni sezon 2019'da mı geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sezon gelse de izlesek

• Yeni sezonun 12 bölüm olacağı söyleniyor bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire1530 -- 29 Ağustos 2018; 20:44:35 >
  • Bakalım son sezon nasıl olacak

• hangisi rami, bilin bakalım

Mr. Robot (2015 -2019 )

• https://youtu.be/BrWJvkDdu1s Fikret Kızılok - Tehlikeli Madde || İnsan Mıyım Mahluk Muyum Ot Muyum // Mr. Robot Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hodwell -- 23 Aralık 2018; 14:24:43 >
  • Diziyi izlemeye başladım. 3 bölüm bitti. Konu şimdilik Fight Club tadında. Hatta

Eminim ki Mr. Robot denilen adam da Eliot'un şizofren kişiliği. Kabak gibi belli. ilk 2 bölümde bu kadar belli etmeleri hoş olmamış. Bu açıdan da Fight Club'a benzemesi alıntıdan ziyade bildiğin büyük (ç)alıntı akla getiriyor :)

Ekleme:
    8. bölüme geldim.

7. ve 8. bölümde diğer karakterlerin Mr. Robot'la konuşmaları bu kişinin Elliot'un şizofren kişiliği olduğu tezimi çürüttü. Ya da halen dizi oyun oynuyor, o sahnelerde aslında Elliot var. Bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 23 Ocak 2019; 0:0:34 >

• İlk sezon bitti.

Tahminlerimde haklıymışım. O sahnelerde aslında Elliot varmış ama bize babasını göstermişler.
    Babası çıkması, Darlene'in kardeşi çıkması ilginçti tabi.

3. sezon da bitti.
    2. sezon yavan gitmişti ama 3'te şahlandılar.

Whiterose'un Angela'ya anlattığı inandırdığı şey ne acaba? Son sahnede Superman'in zamanı geri aldığı sahneyi göstermişlerdi. Bi zaman makinesine inanıyor sanırım Whiterose. Ya da angela'yı böyle kullandı.
    Philipe'in Angela'nın babası çıkması ilginç oldu.
    Elliot ve Mr. Robot ilişkisi harika işlenmiş dizide. Buna bayıldım.
    4. sezon son sezon olacakmış, muhtemelen Dark Army'yi yerle bir edecek ve bitecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 26 Ocak 2019; 17:18:25 >

• Karanlık atmosferli yapımlardan hoşlanan, özellikle suç,gerilim,gizem tarzını tercih eden, teknolojiyi de yakından takip eden seçici bir izleyiciye hitap eder mi dizi?
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    İzlememen hata. Poi ve Westworld ayarında hatta onlardan yer yer çok daha iyi dizi. 1 ve 3. sezon 10/10. 2. sezon 4/10. Ona göre izle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tom.waits -- 27 Şubat 2019; 15:41:43 >
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Tam diziyi tarif ettin. Özellikle sinematografi, kamera açıları hakkında seçici isen görsel şölen seni bekliyor.
  • 4. sezon ne zaman gelicek acaba

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    kanka konuyla alakası yok ama eskilerden beri seni görüyorum konudışındayken falan meslek nedir çünkü hangi diziye baksam yormun var 7 24 dizi mi izliyosun :D
  • Eskiden takip ederdim, bıraktıktan sonra dizi baya değişmiş. Hoşuma gitmemeye başladı.
  • En beğenilen mesajlarda bir arkadaş dizinin ikinci sezonu için tubmler ergenleri demiş. çok çok çok haklı ilk sezon muhteşem olunca böle bir salaklık yaptılar biraz gereksiz yaa hadi kardeşim uzatma geç şu sahneyi demelik sahneler boldu. Ki o ikinci sezon çok çok aşırı sıkıcı idi de. Ama üçüncü sezon dizinin kesinlikle ve kesinlikle en iyi sezonu. üçüncü sezonu izlemek için o ikinci sezona katlanmak gayet normal. zaten tumbler ergenleri dediğimiz kitle üçüncü sezonu pek anlamaz. çünkü aşırı siyasi, politik bir bölüm. g20, çin ile ticaret yasası, gizlilik yasaları vb 2016-2017 gündemleri bol bol işleniyor.
  • 4. sezon için trailer paylaşılmış

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.