Şimdi Ara

Mr. Robot (2015 -2019 ) (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.830
Cevap
86
Favori
94.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3. bölümün 1080p torrentini gören duyan var mı?

EDIT: Sanırım buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 22 Temmuz 2016; 22:14:00 >
  • Elliotun şu konuşma yerlerini ve dizinin çekimlerini vs çok seviyorum ama Elliot hariç bütün karakterleri çöp dizinin Darlene Angela vs çöp oğlu çöp diziye yeni giren şişko zenci eleman 3 bölümde bu iki kızdan çok daha ilgimi çekti.He bi de Tyrell var o iyi karakter gerçi onun hakkını yemeyeyim de cidden dizinin yan karakterlerinin konusu baya dandik.Yeni giren FBIcı abla da fena değil

Spoilerlık durum yok diye düşünüyorum herhangi bir şey yazmadım ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: kummbara

Dizi yavaş da olsa ilerliyor.

Sam Esmail'in Stanley Kubrick'ten etkilendiğini düşünmüştüm ama bu bölümden sonra aynı fikirde olmadığını anladım.

Hocam ben de Kubrick hayranıyım. Ne yönden benzettin/benzetemedin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reid Rider kullanıcısına yanıt
    Bu yapım da kubrick'in yapımları gibi. Kamera açıları olsun müziğin uyumu olsun diyaloglar olsun çok etkileyici ve benzer. Bir uyanışı anlatıyorlar. Zaten bi yerde Kubrick'ten etkilendiğini söylemişti.

Benzetemediğim nokta Kubrick, eyes wide shut filmindeki karakterin uyanışında dinden faydalanmıştı (crm 114 ve curran 19 muhabbeti) ama bu dizide aksine elliot dinlerin insanları kontrol ettiğini söyleyerek karşı çıkıyor.
  • Arkadaslar diziye yeni basladim baya sardi su an ilerdr nasil gidiyor bozulma durumlari var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

Elliotun şu konuşma yerlerini ve dizinin çekimlerini vs çok seviyorum ama Elliot hariç bütün karakterleri çöp dizinin Darlene Angela vs çöp oğlu çöp diziye yeni giren şişko zenci eleman 3 bölümde bu iki kızdan çok daha ilgimi çekti.He bi de Tyrell var o iyi karakter gerçi onun hakkını yemeyeyim de cidden dizinin yan karakterlerinin konusu baya dandik.Yeni giren FBIcı abla da fena değil

Spoilerlık durum yok diye düşünüyorum herhangi bir şey yazmadım ama

Hocam Elliot'un durumuna o kadar çok vakit ayırıyorlar ki yan karakterlere kendilerini gösterebilecekleri vakit kalmıyor. Hadi Darlene neyse de Angela neyin kafasını yaşıyor

angela sahnelerini atliyorum

• Bu arada whoismrrobot.com a girip terminali açtıktan sonra ls yazıyoruz ch347c0d35 diye birşey çıkıyor sonra cd ch347c0d35 yazıncada kernel_panic.log geliyor. Open kernel_panic.log yazınca bir notepad açılıyor ama gerisini anlamadım.Kodlama işlerini bilen varsa girip aydınlatabilir mi bizi alıntıdır bu arada
  • Dizi nasıl bir yere gidiyor bilmiyorum ama, güzel bir yere gittiği kesin.

FBI'dan olan o kızıl saçlı kadın kendi yapay zekasını yazmış galiba, o tombul adamda da garip bir olaylar var.
  • Eski sürükleyici özelliğini bence kaybetti dizi, son bölüm neyse de, sezonun ilk 2 bölümü çok sıkıcıydı. Biraz hareketlense iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Eski sürükleyici özelliğini bence kaybetti dizi, son bölüm neyse de, sezonun ilk 2 bölümü çok sıkıcıydı. Biraz hareketlense iyi olacak.

psikolojik diziye evrildi. so fuck god sahnesi efsaneydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 25 Temmuz 2016; 19:50:22 >
  • İlk 3 bölümü izlerken her birinde uykum geldi. Madem senaryo yazamıyorsunuz bölüm sayısını azaltın. 4. bölümde böyle olursa daha da izlemem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Aynen. 1 bölümü ara vere vere izledim.
  • Dizinin üç bölümünü falan izledim henüz. Suits aklıma geldi izlerken, bu dizi de Suits gibi olayların nasıl olduğunu izleyiciye anlatmakta çok başarılı değil gibi, diziyi takip ediyorsun eleman nasıl işi bitirmiş, tam olarak ne yapmış belli değil. Biraz da izleyicinin anlayabileceği şekilde indirgemeliler bence.

• ilk 3 bolumu ındırım ama yabancı sıtelerdede pek begenılmedı bu sezon 4 bolumu ındırmıcem 3 bolum sıkarsa devam etmem..ulan normalde hiç yarıda bırakmam ama bu sezon baya kötü galiba...başladığım dizleri hiç yarıda bırakma huyum yok ama geçen yıl başladıgım bazı dizilerin devamı hep husran oldu bu yıl.. hiç üstüne katan dizi olmadı gotham hariç..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 26 Temmuz 2016; 10:58:59 >
  • Bu sezon 12 bölüm olacağı için ilk 2 bölümde Elliot psikolojik olaylarına yer verilmiş. Ben herkesin aksine keyif aldım bu bölümlerden. 4.bölümle birlikte dizi ivme alacak boşa 2 bölüm için bırakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BasiliKalanCtrl

Dizi nasıl bir yere gidiyor bilmiyorum ama, güzel bir yere gittiği kesin.

FBI'dan olan o kızıl saçlı kadın kendi yapay zekasını yazmış galiba, o tombul adamda da garip bir olaylar var.

kendi yapay zekası derken, alexa'yı mı kastediyorsun ?

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    hocam echo sadece müzik çalmaya yarar bir alet değil miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BasiliKalanCtrl

hocam echo sadece müzik çalmaya yarar bir alet değil miydi?

değil, siri gibi, yapay zeka, sorulara cevap verebiliyor
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    :o ben yine de onun echo değil ayrı bir yapay zeka olma ihtimalini seçeyim
  • 3. Bölümü harikaydı. Cidden harikaydı be! Elliotun o kilise konusması ağzım açık dinledim izledim.
    Sadece fbi ajanının rastlantısal bulması biraz abartı olmus o kısmı da biraz daha mantıklı yapsalardı en iyi bölümdü diyebilirdim belki
    Dizi bence tam gaz devam ediyor. Umarım kısa sürede bitmez bu dizi
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.