Şimdi Ara

Mr. Robot (2015 -2019 ) (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.830
Cevap
86
Favori
94.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Time travel olayı nedir?
  • Bende duyduğumda bang bang'i almışlar sanmıştım. İlginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

Time travel olayı nedir?

bu sezon anlaşıldı biraz ama önceki sezonlarda da bahsi geçmiş

Bu sezon büyük proje dedikleri makine, Angela ailelerimizi geri getirebiliriz sözleri, Back to the Future referansları gibi şeylerle ses getirdi teori, hatta daha sonra Sam Esmail scifi'a kaymayacak dizi diye açıklama yaptı

• Mükemmel bir finaldi. Akıp gitti cidden.

Sondaki adamın geri dönmesi hiç ilgimi çekmedi. Asıl olaylarla hiç alakası yok. Yine Elliot'a bela olacak gibi ama değişmişe de benziyor.
    Doom'un Darlene ile birlikte oyun yaptığını sandım ama kadın resmen saf çıktı. Tek vuruşta düştü. Ben Doom'un birşeyler yapacağını sanıyordum hep favorimdi ama artık gözümden düştü. Belki bu da bir oyundur. Amacı buydu belki de.

Yeni sezonu erken gelse çok iyi olur. Uzun zaman beklemek istemiyorum.
    Bu sezon harikaydı ve beni memnun etti. Yeni sezon umarım daha da iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 17 Aralık 2017; 3:17:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyi sezondu

darlene her an öldü ölücek sonunda rahatladım ölmeyince sonundaki torbacı lavuga hiç gerek yoktu iyice elliotu süper kahraman yaptilar dizide bi dövüşme skill'i eksik joey badass müthis oynuyor dizide

nasıl beklicez kötü oldu

• Sondaki eleman Sheila'nın tedarikçisi değil mi? Onun ana olaylarla hiçbir ilgisi yok ki neden geri dönüşünü son sahneye aldılar neye vurgu yapmak istediler hiç anlamadım. Hackerlık meziyeti de yok. Ne alaka?
  • Rami Malek dizinin yapımcısı mıymış? Yeni öğrendim.

• 3.Sezonun başı bende bir hayal kırıklığı yaşatmıştı, alışık olduğumuz o hava yok gibiydi o yüzden 3. bölümde ara vermiştim. Şimdi final çok iyi dediğinizden dolayı tekrar devam etmeyi düşünüyorum. O yavaşlık kalkmıştır umarım son bölümlerde.
  • TesseractD kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkçası sadece final değil diğer bölümler de çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 24 Aralık 2017; 21:11:36 >
  • dostum bu dizi bi harika 1. sezon 8. bölümdeyim diziyi bırakma eşiğindeyken şimdi diğer bölümleri hayal etme durumuna geldim.
    elliotla konuşan şapkalı herif elliotun babasıymış ayrıca aynayı kırmadan önceki sahnede çok korktum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmmd.ozkan -- 2 Ocak 2018; 18:38:26 >
  • mhmmd.ozkan kullanıcısına yanıt
    2.sezonda da bırakma eşiğine gelebilirsiniz, sabredin

• 3.sezon bölümler bitsin öyle izlerim diye ara vermiştim,ne sezondu be hele son bölüm çook fena olmuş gerçekten.e-coin ile btc den bahsediliyor :D güncel olayları vs ele alıp anlatıyolar çok fazla şeye deyiniliyor beyin yakan nadir dizilerden,sabırsızlıkla izlediğim ve beklediğim dizi.4.sezon bekle şimdi 1 sene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: empire1530

2.sezonda da bırakma eşiğine gelebilirsiniz, sabredin

ayrıca
    9. bölüm sonunda bi where is my mind ? eşliğinde dünyayı kurtarmak gelimesi geçti. yapımcıların fight club ile alakası var mıdır ?
  • mhmmd.ozkan kullanıcısına yanıt

Aynen, zaten dizinin yönetmeni Sam Esmail finalde Fight Club'tan esinlendiğini söylemişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • empire1530 E kullanıcısına yanıt
    bu arada imzanızda güzelmiş
  • dizideki siyah balık ne alaka bir çok defa görülüyor ?
  • Bu 5/9 hack ne oluyor tam olarak ?
  • 2.sezon sıkılanlardandım bu sezon bitirmek istemiyorum.2.sezondan ötürü oldukça geç başladım sezona ama bugün 4 bölüm izlemişim farkında olmadan 2.sezondaki sıkıntıma değdi
  • 2. sezon 7. bölümü izledim yeni, diyeceğim tek şey üç kuruşluk beynimiz var o da bu diziyi izlerken bir gün fatal internal error verecek. Bu kadar beyin yakmak zorunda mı bu dizi, diziyi o kadar anlamıyorum ki neyi anlamadığımın bile farkında değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 8 Ocak 2018; 21:39:14 >
  • dayı balık neyi ifade ediyor bu dizi için balık ne ya bunu bilen biri yok mu ?
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.