Şimdi Ara

Mr.Nobody Bir Sorum var (Dikkat Spoiler İçerebilir)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

film hakkında bir sürü yorum okudum 3-4 kez de izledim çok beğendiğim bir film ancak bir noktada kafama takıldı.

Nemo, tren garında annesiyle gitmeyi seçince okulunda Anna diye bir kızla tanışıyor. Sahilde Anna buna yüzmeyi teklif ediyor. Burda iki farklı sonuç doğuyor. Birincisinde yüzmeyi bilmiyorum diyor yakınlık kuruyorlar sevgili oluyorlar vs. gerisini biliyorsunuz ancak diğer ihtimalde yüzmek istemiyorum falan diyor yıllar sonra bir tren garında karşılaşıyorlar Anna başkasıyla evlenmiş çocukları olmuş vs. Ancak şöyle bir şey var o gün orda yüzme teklifini kabul etmese de Anna'nın babası ile Nemo'nun annesi evlenmeyecek miydi? Yine bir önceki versiyonda olacağı gibi aynı eve taşınmayacaklar mıydı? Tamam aynı eve taşındıktan sonra sevgili olmadılar kardeş gibi oldular diyelim yıllar sonra tren garında karşılaştıklarında öyle bir gösterilmiş ki sanki üvey kardeş değiller de on on beş yıl önce lise bittikten sonra birbirini görmemiş arkadaşlar gibi. Yüzmeyi teklif ettiğinde Nemo bunu kabul etmediğinde sevgili olmuyorlar evet, ancak anne ve babaları evlenip birbirlerine taşındıklarında bir önceki versiyona göre Nemo ve Anna'nın ilişkisi olduğundan ayrıldıklarından bu sefer çocuklar arasında bir ilişki olmayacağından Nemonun annesi ve Anna'nın babası ayrılmamalı ve daha uzun yıllar beraber yaşamalılar ve çocuklar arasında bir yakınlık olmalı tamam sevgili olmasalar da bir kardeş yakınlığı olabilir. İnsan kardeşini tren garında görünce o kadar mı soğuk davranır?? O sahne de üstte de dediğim gibi eski lise arkadaşını görmüş gibi bir sahneydi ama aslında hala anneleri babaları evli olan (olmayadabilir gerçi) iki kardeş olmalılardı.

Gerçi kelebek etkisi işin içine girince belki de Nemo, Anna ile yüzmeyi kabul etmedi diye anne ve babaları da evlenmemiş olabilir ama o da çooook uçuk bir ihtimal Nemo daha küçükken annesinin başka biriyle birlikte olduğunu görüyordu
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: sayaras

• saçma sapan bi filmdi çok ağır filmler izelememe rağemen kötüydü film izliyecekseniz la meglio gioventuyu şiddetle öneriririm aklınızda soru işareti kalmasın diyede 7 8 saat üşenmeyip çekmiş yönetmen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.