Şimdi Ara

Mpower mı z97x ud5h mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba forumdaşlar :) Yeni bir anakart almak istiyorum. İşlemci hazır, i7 4790k. (Ramler gskill 1333mhz cl7 4gb x4) Ama anakarta karar veremedim. Msi z97 mpower max ac veya gigabyte z97x ud5h (bk'lı olan model de olur) alıcam. En önemlisi şu: hangisi daha stabil karttır? İkincisi hangisi verilen parayı daha çok hakediyor? Herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 16 Temmuz 2014; 15:26:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: azk

özellikle karsılastırma

http://us.hardware.info/comparisontable/734426/geen_username/motherboards-comparison-table-07162014-0826-am

Özellikleri biliyorum da. Dediğim gibi hangi kart daha stabil ve kararlı çalışıyor (oc ve defaultta) bu önemli.

• mpower max ac overclock için üretilen cok satbil bir karttır
  • azk A kullanıcısına yanıt
    Msi de çok az yerde stokta. Gigabyte alsam pişman olur muyum ki

• Up. Başka yorum yok mu:/

• Stabil çalışıp çalışmamasını kimse kullanmadan söyleyemez, kaldı ki kullanan olsa bile her ürün de aynı stabilite sağlanmıyor, mesel ben P67 çipsette 2 tane Asus anakart değiştirdim...

Anakarta tonla para vermeye gerek yok, o.c yapsanız bile 5ghz olan işlemciyi 10ghz'e çıkarmayacak, sonuçta bu tamamen şans meselesidir takoz bir işlemciye de denk gelebilirsiniz ya da vid değeri yüksek olan...

Önerim max. alınması gereken anakart;

GIGABYTE Z97X-UD3H Black Edi.
    http://www.eksenbilgisayar.com/urun/gigabyte-ga-z97x-ud3h--z97-lga1150-ddr3-3100mhz-oc-anakart.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEON-X -- 17 Temmuz 2014; 14:46:38 >

• YoğunBelKası kullanıcısına yanıt
    hafta sonu tekrar stoklara girecekmis
  • Z87 mpower max kullanıyorum cok memnunum...97cipsette ne olur bilmem....

daha once

asus x58 p6tse.....sata cıkısları farklı hdd ler gosteriyordu...
    gig.x58 ud3....ram secimi problemi..mause yi hareket ettirdikce cıkan tiz ses....
    gig.x58 ud5..extrem. ram secimi problemi
    x79 sabertooth...kısa sureli....kullandım....yanlıs hatırlamıyor ısem kuzey koprusu ısınıyordu

yukarıda kullandıgım 4 adet karttan daha stabil calıstıgını soyleye bilirim.....
  • azk A kullanıcısına yanıt
    Vatanın başka şubesinden getirtecekler benim için mpower ı. Ödemeyi yaptım. Herkese teşekkürler :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

Vatanın başka şubesinden getirtecekler benim için mpower ı. Ödemeyi yaptım. Herkese teşekkürler :))

Mpowerı bende aynı şekil izmirden mersine getirttirerek almıştım. Hayırlı olsun güle güle kullanın
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Hahahahaah :D ben de diyorum niye koca izmir de yok bu kart sağolun hocam inş hayırlı olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

Hahahahaah :D ben de diyorum niye koca izmir de yok bu kart sağolun hocam inş hayırlı olur :)

O 1 taneyi ben aldım işte nihahahah
    Sırtımdan bıçaklanmışım resmen kaç günde getirtiyolar hocam ?

• Cuma akşamı almıştım şubeden parasını ödedim, ertesi günde izmirden kargoladılar, Pazarteside aldım şubeden.Telefonla o şubeyi arayıp satışa uygun olup olmadığını soruyorlar teyidini alıp öyle satıyorlar sana.Sıkıntı çıkmaz :)
    Ctesi ye gelir o zaman iyi :) tamamdır sağolun hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.