Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

mpeg dosyasını bölme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> mpeg dosyasını bölme
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    787 Mesaj
    Günaydın arkadaşlar.Elimde 900Mb a yakın bir büyüklükte mpeg uzantılı film dosyam var.ben bunu tek cd ye sığdıramıyorum.İki cd ye yazabilmem için nasıl bölebilirim.Yazma proğramım nero express

Not:Power Director v3.0 var.Bu proğram bölme işini yaparmı?Yaparsa bölme işleminin nasıl yapıldığını tarif edebilirmisiniz?Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkalkan -- 22 Aralık 2004, 8:34:37 >

|
    |
    VCD CUTTER for win Xp
    http://www.inndir.com/program.php?id=16017

temin edebilirsin

Kolay gelsin!!

|
    |
    374 Mesaj
    Arkadasım Movie maker de bölebiliyordun ama eger sana kullanıslı gelmiyorsa

Birde bu programı dene Kullanıslı ve güzle bişey tek sorunu demo olması onuda sen kırarsın.
    http://www.inndir.com/inndir.php?id=18527&PHPSESSID=a165319b72cf0c1d439f744556edbfbe
    |
    |
    tmpegenc bence gayet iyi bölme işlerinde.ayrıca bazı sitelerde kullanılışı detaylı anlatılıyor.uğraştığım sıralarda görmüştüm.araştır.bulursun..kolay gelsin
    |
    |
  • Binbaşı
    1739 Mesaj
    FilmEdit...
    |
    |
    bir iki gun once bende aynı seyi sormustum burda ve ULEAD VIDEO STUDIO 8 i kurdum.bence senmde o programı yukle gercekten isini fazlasıyla gorcek.kullanısıda kolay
    |
    |
    |
    |
    mpeg converter 5.0 dene kesin isine yarayacak...
    |
    |
    Hayat bize mutlu olma şansı vermedi sevgili,biz kendimizden başka herkesin üzüntüsünü üzüntümüz acısını acımız yaptık çünkü.Dünyanın öbür ucunda hiç tanımadığımız bir insanın göz yaşı bile içimizi parçaladı.
    Kedilere ağladık, kuşların yasını tuttuk...Yüreğimizin zayıflığı kimi zaman hayat karşısında bizi zayıf yaptı. Aslında ne güzel şeydir insanın insana yanması sevgili...
    Ne güzeldir bilmediğin birinin derdine üzülebilmek ve çare aramak. Ben bütün hayatımda hep üzüldüm, hep yandım.Yaşamak ne güzeldir be sevgili...Sevinerek, severek, sevilerek, düşünerek...Ve o vaz geçilmez sancılarını duyarak hayatın...
    Yılmaz Güney...
  • Binbaşı
    1379 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: mkalkan

Günaydın arkadaşlar.Elimde 900Mb a yakın bir büyüklükte mpeg uzantılı film dosyam var.ben bunu tek cd ye sığdıramıyorum.İki cd ye yazabilmem için nasıl bölebilirim.Yazma proğramım nero express

Not:Power Director v3.0 var.Bu proğram bölme işini yaparmı?Yaparsa bölme işleminin nasıl yapıldığını tarif edebilirmisiniz?Teşekkürler.

Tmpgenc çok güzel bir program şiddetle tavsiye ediyorum.
    |
    |
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.