Şimdi Ara

MPEG dosyaları hakkında;

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bundan yıllar önce ilk dijital kameram çok basitti. flasşsız küçük ve ucuz bir cihazdı. Baya bir süre onu kullandım. bu arada PC ye takıp bir çok video formatında görüntü kaydettim. Neyse daha sonra elimdekini sattım bir üst model, bir üst model derken şuanda iyi bir cihazım var. Ancak yılalr önce çekim yaptığım videolar açlışmıyor. Boyutları çok büyük 1-2 Gb civarı herbirinin. O cihaz leimdeyken driveri varken çalışıyordu ama şimdi çalışmıyor. Cihazın adını ve modelinide hatırlamıyorum ki driver bulim. Bu iş için bir çok yazılım deneidm ama işe yaramadı. Bu konu hakkında bana yardımcı olacak varsa çok sevinirim..

Şimdiden teşekkür Ederim ..

SewgiLerimLe !! ..

• aynı sorun bende de var..zamanında mustek ile çekmiştim.şimdi de kendi yazılımı olmadığı için açılmıyor.
    yapacağımız şey divx, mpeg artık neyse farklı bir formata çevirip, öyle izlemek.bunun için de hangi yazılımı kullanacağımız da ayrı bir sorun.
  • evet odut sana katılıyorum. ama divx hariç diyer formatları denedim hiç biri işe yaramdı. divx konusundada hangi programı kullanacam bilmiyorum. bir arkadaş getir bi bakim dedi. ama 2 GB lık bir kamera çekiminide cd ile götüremem mümkün değil. DVRW de yok. neyse belki biri ikimizinde sorununa bi çözüm bulur bekleyelim ..

:)

Görüşmek Üzere ..
  • Avs Video Converter 2.7 ile iste dix ister xvid çevirebilirsiniz.
  • oki hemen bulup deniyeceğim. bilgi içni teşekkürler.

Görüşürüz arkadaş ..
  • www.download.com
    adresinden çekebilirsiniz.
  • serailini bulamazsanız pm atabilirim hep programın isminni altında serial veriyordum.
  • malesef işe yaramdı :(

Başka bir program tavsiyeniz varmı?
  • Merhaba ,

Büyük dosyaları bölebilmen için iyi bir yazılım gönderiyorum. Belki işine yarar selamlar.
    www.gursoylar.k12.tr\hjsplit.zip Bu link den indirebilirsin 164kb lik bişi zaten kendi adresimiz virüssüzdür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.