Şimdi Ara

.mp4 film açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar .mp4 olarak indirdiğim 720p film video oynatıcılarda açılmıyor ne yapmam gerekir ? Diğer filmler açılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: FirstAndLast

Arkadaşlar .mp4 olarak indirdiğim 720p film video oynatıcılarda açılmıyor ne yapmam gerekir ? Diğer filmler açılıyor

K lite codec pack indirip kur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kmlhyt kullanıcısına yanıt
    GomPlayer'ı da codec'ide tekrar baştan yükledim fakat şimdi tekrar girdiğimde Find Codec sorunu çıkıyor
  • Valla hocam ben gom.tarzı player.falan kullanmıyorum. Dediğim codeci yüklüyorum filmlere sağ tık yapıp birlikte aç diyorum. Hiç sorun yaşamadım. Bi daha o formattaki dosyaları otomatik tanıyo zaten. Çift tıklayınca açılıyor hemen. Filmde bozuk olabilir belki..

• 2 kere 720p olarak farklı sitelerden indirdim ikisindede aynı sorun şimdi 480 olarak indiriyorum sorun belli olur belki
  • Km player kullan. Codec'leri kendi içinde. Yükledikten sonra direkt izleyebilirsin.

• Şimdi onu yükledim ve 1080p filmimi açmayı dendim fakat yok açılmadı sadece siyah ekran
  • Dosyanın uzantısına bak ona uygun player indir oda
    Olmaz ise muhtemelen indirdiğiniz dosya ya bozuk
    Ya da hasarlı

• Dosyanın uzantısı .mp4 ve 3 adet 1080p film var hiç biri açılmıyor 3'ündede sorun olamaz heralde
  • hocam bildiğimiz sıradan bir mp4 dosyası . başka bir video bul oynatmayı dene
    elindeki 3 tane 1080 p yi aynı kişi attıysa sana yada aynı yerden indirdiysen vs. 3 üde sıkıntılı olabilir.
  • Yok 3'üde farklı filmler ve farklı sitelerden tek ortak yanları 1080p olmaları
  • K-lite Codec Pack windows media player classic için yükleniyor.
    Classicle açmayı dene.
    (Kurulumda özellikle windows media playeri seçmeyip next next dediğin sürece)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birdost71 -- 2 Temmuz 2015; 5:37:19 >
  • Onunla da denedim fakat sonuç aynı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.