Şimdi Ara

MP3 formatına elveda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smart1978

.FLAC derim gerisi hikaye. Kayipsiz kaliteli muzik en guzeli ...

Ağzından bal damlıyor ama flac dediğin 20-70 mb arasında bir format. İnsanlar bir kaç uygulama yükledikten sonra "depolama alanı azılıyor lütfen yer açın" diyen 16 gb taban model telefonlar olduğu sürece flacı kimse çok tercih etmeyecektir ki şimdi aklıma geldi asıl sorun depolama değil sağolsun bizim operatörlerimizdir.
  • Bnede KuschelRock - Collection edition 320kbps mp3 ler var.Hayatımda dinlediğim en iyi kalitede mp3 lerdir.Demem o ki flac elbette çok iyi ama 320 vbr mp3 ler var,mp3 demeye 1000 şahit lazım.Aman allahım o nasıl kalite.Önemli olan mp3 dosyasının kaliteli kayıttan dönüştürme yapılması

• Haber görseline bizim eski emektarı koymuşsunuz. Teşekkürler. :)

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Çok zekisin be biz niye düşünememiştik FLAC dosyanın olduğunu. Şu an zekana hayran kaldım vallahi...

• Heryer mp3 yahu bu neyin kafası.bitiyormus demek yapmayın yaaa :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çin olduğu sürece sorun yok ,adamlar video veya ses hangi format olursa olsun mutlaka alternatifi çıkarıyorlar.
  • olmaz o iş, flac falan uğraşmıyor çoğu kişi
  • quote:

100 tane flac şarkı atayım desen hafıza doluyor, flac çok fazla büyük ve gereksiz sanal ortam harici gerçek farkın görülebileceğini sanmıyorum.
  • Müziği en kaliteli ve kayıpsız dinlemek için günümüzün şartlarında en iyisi wav formatıdır gerisi hikaye

• Mp3 candır.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

Bu mesaj silindi.
    Hey gidi winamp hey...
    Winamp
    winamp
    it really whips the llama's ass

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaptorFX -- 16 Mayıs 2017; 16:22:52 >
  • teoride kayıpsız sıkıştırma anlamıyla karekök sıkıştırma algoritması var ! ama bunu uygulama aşamasına getirebilecek bir algoritma hala daha yazılamadı !
    zaten bunu yapabilseler internet kota sorunu diye bir şey olmaz !
    hadi bakalım bunu yapay zeka çözerse çözer artık :)

• USB'li teyp pazarı ve Youtube'dan müzik indirme alışkanlığı olan halklar olduğu müddetçe MP3 ölmez agalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

Hey gidi winamp hey...
    Winamp
    winamp
    it really whips the llama's ass

Ben hala kullanıyorum. Foobar2000 falan hikaye abi. Winamp'ın üzerine iyi bir oynatıcı daha yazılamadı bu dünyada.
  • İdare ediyorduk daha iyisi varsa onu kullanalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • myhotyro M kullanıcısına yanıt
    Adamlar standart kulaklık çıkışını kaldırdı itunes olmadan zaten dosya atamıyorsun yıllardır mp3 desteğini mi kaldıramıyacak? bence fazla iddialı olmuş bu yorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gangstarap34

Mp3 192 kbps iyidir.

8gb hafizali telefon varsa ve hafiza karti yoksa iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 17 Mayıs 2017; 2:41:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LambayaFunfDe

quote:

100 tane flac şarkı atayım desen hafıza doluyor, flac çok fazla büyük ve gereksiz sanal ortam harici gerçek farkın görülebileceğini sanmıyorum.

Aynen öyle. Öncelikle depolama teknolojisinin gelişmesi ve ucuz malzemelere yönelmeleri lazım ki millet 100den fazla müzik atabilsin hafıza kartsiz telefona. Tabi çoğu ülke için problem değil. Çevrimiçi dinleme servislerini 4gde de kullanıyorlar çünkü internet kotası diye bir saçmalık yok

• hepsinin derdi para biryerinize bir şey mi battı kahrolsun bu kapitalistler

• Mp3 öyle kolay bitirilebilecek bir format değil. Buda benim emektar :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.