Şimdi Ara

mp3 dosyalarından nasıl AUDIO CD (truck) yapıcam ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar arabanın ses sistemi mp3 desteklemediği için AUDIO CD (truck) yapmaya çalıştım bir türlü olmadı.

BurnAware ile denedim; mp3 leri programın içine listeledim, BURN'e basınca program kilitlendi. öyle kilitlendi ki DVD-RW'ın düğmesine basmama rağmen CD'yi dışarı çıkarmadı, PCyi kapatıp açmak zorunda kaldım. (BurnAware ile 3-4 kez şansımı denedim her seferinde program kilitlendi)

Express Burn ile denedim; BURN'e basınca listelediğim 18 şarkının 4 tanesini yazdı, sonra hata verdi ve CD'yi çıkartı. bu 4 şarkıyı çalacak mı acaba diye CD'yi arabaya taktım; "ERROR CD" deyip CD'yi çıkarttı. Express Burn ile tekrar denedim -belki bu kez hata vermez diyerekten- ama yine 4 şarkı yazdırıp aynı hatayı verdi. 2 adet CD pert oldu

NERO'nun ücretsiz versiyonunu deneyeyim dedim ama programdan bi halt anlamadım ve kapattım

Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Önerebileceğiniz sorunsuz bir program var mıdır?

• Media playerı açıyorsun sağ üstte Yaz diye bi sekme olur ona tıklıyorsun müzikleri mp3 formatında oraya atıyorsun 13 tane yeterli olur sonra yazdırıyorsun bu kadar. Arabada çalışıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.