Şimdi Ara

mp3 arşivi hazırlıyoruz. herkes buraya !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdiye kadar sevdiğimiz parçaların isimlerini buraya yazdık. ama sadece yazmakla kaldık.
    donanim haber isminde bir mp3 arşivi çıkarsak ,herkes istediği parçaların isimlerini buraya yazsa ve bir arkadaşımızda bu mp3 leri toplasa ve çoğaltsa ve isteyenlere gönderse ,

nasıl olur? çok iyi olur.

eminimki boyle bir arşivi şuanda en az 100 kişi hemen ister. [frndsp]

[gitar]

• walla bana uyar bendeki listeyi direk yolayayım buraya (copy paste)
  • taam güzelde herkes en az 20-30 şarkı adı söyler değil 1 en az 15-20 cd falan olur ki biraz zoor
  • baylar listelerinizi buraya copy/paste yapmayın çok dağınık olur sonra konu kitlenir. mynet ten falan ufak bir alan alın oraya listenizi table içine yazarak ufak bi sayfa hazırlayın.
    Saygılar.
    İyi çalışmalar...
  • ohooo bunu uzun zaman önce ben, yakın zaman önce jeremy denedi..

gerçi benimki ilk olduğu için daha önemli :P

hms isterseniz o ilk listeyi bulup birçok arkadaşın parçalarını yazalım

bu arada herkesin 3 şarkı isteme adeti vardı o zamanlar..
    Yine öyle olsun..
  • bi cdye enaz 150 parça sığar.
    bir kişi 5 parça adı yazsa . enaz 50 kişi yapar buda yeter yani.

veya 2 veya 3 cd hazırlarız. bakarız hoşumuza gittimi devamı getiririz.
    katılacak olan arkadaşlar listelerini hazırlasınlar.
    toplama yapacağımız zaman kopyalayacak olan arkadaşa listeleri göndeririz.
    eminimki çok fazla kişi bu cdlerden isteyecetir.
    birde bakmışsın piyasada bizim cdler satılıyor. (telif hakkını alırız artık) [:-)]
  • Puhehehü..
    valla bu mp3lerin hepsini toplayabilecek bağlantım yok ama olan arkadaşlar vardır..
  • haydin arkadaşlar listeleri hazırlayın buraya yazın da millet görsün.
  • wbenim li,steyi yazsam sayfalar yetmez
  • full albumleri yazsak sadece.zira tek tek ciddi problem getiricek.+ mesela bazı insanlar [köşeli paranteziçinde grup ismi]_-_(normal parantez albumadı){küme parantezi parça ismi} yada çeşitli varyazyonlarda noktalama işaretleri vb kullanıyor.senin buna bir standart getirip listeyi alfabetik gruplara yada şarkıcılara göre sınıflandırman biraz zahmetli gibi geldi bana.zaten file upload , download hadisesine girişilirse buna yeter bandwidth ve webspace oldukça pahalıya gelicektir.
  • walla yapacaksak yapalım ilk 3 şarkı benden Rotting Christ - A Dead Poem / Marduk - Kaziklu Bey / Sepultura - Territory
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Nitrogliserin</i>
    <br />http://web.ttnet.net.tr/nitrogliserin/Screenshots/DJ%20Ti%ebsto.doc

ama paylaşmam onu söylim[flag]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    ne bunlar böyle ? dj,mj filan ,
    senmi hazırladın ?
  • DJ Tiesto'nun albümleri,single'ları,konser videoları,setleri
  • evet kimseden ses çıkmıyı.

arşivi kim hazırlayabilir?
    (öyle ya birinin gönüllü olması lazım, işin ucunda para kazanmakta var.)
  • walla download edemem ama cd ye kopyalaya bilirim elde olanları
  • bizim burda yazdığımız parçaları ya arşivinden yada internetten download edebilecek biri lazım.

wincih : download edebilecek birini bulabilersen iyi olur. sende kopyalarsın.

adsl veya gprsi olan bi arkadş varsa iyi olur.
  • kablo net uyarmı? istekleri alalım
  • erte baba bundan 1 hafta önce desen arkadaşımla papaz olmamıştım ve öküz oğlu öküz bağlantı vardı hrfte (13.000 divx indirdim siz düşünün) ama maalesef sıkı atıştım (divxler kaldı ühüüüüü) başka tanıdığımda yok zati
  • Beyler isteyen herkese bendeki 125 GB mp3 ü 25 milyona kopyalayabilirim yada 75 milyona cd ye çekebilirim.İsteyenler PM atsın.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.