Şimdi Ara

Mozilla Firefox ile video indirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mozilla Firefox ile video indirmeyi paylaşmak istedim.
    1.Firefox eklentileri özelleştire tıklıtoruz.Mozilla Firefox ile video indirme

2.Mozillanın eklenti yükleme yerindeki bu kısımda arama alanına "downloader" yazıyoruz.Mozilla Firefox ile video indirme

3. Çıkan sonuçlarda üstteki eklentiyi yüklüyoruz.Mozilla Firefox ile video indirme

4.Yüklü eklenti böyle gözüküyor.Mozilla Firefox ile video indirme

5. Video bulunan siteye geliyoruz. Video ya tıklıyoruz
    videoya tıklayınca "www......com.tr" adres satırının sonunda uygulamanın simgesi olan aşağı yönlü ok çıkıyor . İndirme simgesi bu aşağı yönlü ok simgesidir. (Adres satırının sonunda bulunan android simgesinin solunda).Bu ok işaretine tıklıyoruz.Mozilla Firefox ile video indirme

6. Aşağı yönlü ok simgesine tıklayınca böyle ekran çıkıyor.Mozilla Firefox ile video indirme

7. Download deyince indirmeye başlıyor.Mozilla Firefox ile video indirme

Not: İndirme sırasında video sayfasını kapatın, Mozillayı “google.com.tr” ana sayfasında tutun veya internet harcamayacak bir sayfada açık tutun, indirme sırasında Mozillayı kapatmayın.

Yıllardır kullanıyorum. Belki ihtiyacı olan vardır. Bu şekilde bütün sitelerde indirme imkanı oluyor.

• cok sagolun hocam bir seu sormak istiyorum ben facebook ile buraya browser dan giriyorum bizim telefonlarda ekran kapaninca hangi uygulamalarin acik kalacagini ayarlayabiliyoruz mesela 1 saatte bir ya da en fazla iki kere browser u acsam kullansam bu yazilin ekran kapaninca durmasi yoksa calismasi mi daha iyi olur pil acisindan? bir yerlerde programlari surekli acip kapatmanin pili daha cok harcadigini okumuştum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

cok sagolun hocam bir seu sormak istiyorum ben facebook ile buraya browser dan giriyorum bizim telefonlarda ekran kapaninca hangi uygulamalarin acik kalacagini ayarlayabiliyoruz mesela 1 saatte bir ya da en fazla iki kere browser u acsam kullansam bu yazilin ekran kapaninca durmasi yoksa calismasi mi daha iyi olur pil acisindan? bir yerlerde programlari surekli acip kapatmanin pili daha cok harcadigini okumuştum

sorunuzu çok anlayamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.