Şimdi Ara

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ## (192. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.944
Cevap
54
Favori
325.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bence de. iphone veya macos neyse işte kullanıp safari harici tarayıcı kullananları hep merak etmişimdir ne zorları var diye. şu safari windowsa gelse direkt geçerim firefoxu da satıp :P

• Geri sayım yapan reklam sitelerini bypass etmeye yarayan 2 eklenti:

https://universal-bypass.org

Diğeri de tamper monkey kurun daha sonra adsbypasser scriptini tamper monkey'e ekleyin.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/tampermonkey

İnstall full edition diyerek kurabilirsiniz.

https://adsbypasser.github.io

• Chrom'da olduğu gibi bir çeviri eklentisi yok mu? Aynı sayfada olsa şip şak.

• byJuck kullanıcısına yanıt

kullandıgım 2 eklenti şunlar. simple translate ile seçili hale getirdiğim cümleleri anında çeviriyorum, diğeriyle de sayfanın tamamını çeviriyorum.

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ##

ikisinin çakışmasını önlemek için de "web sayfalarını çevir" eklenti ayarından şunu yapıyorum.

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ##

böyle yapınca istediğim çeviriyi simple ile, sayfanın tamamını da diğeri ile yapıyorum o buton da adres çubuğunda oluyor.

• ben de şunu sorayım. üstte yer imleri çubuğunda gruplama yapabiliyor muyum? örneğin 5 tane forum sitesini forumlar diye gruplayıp üstüne geldiğimde önizleme olarak eklediğim o 5 yer imi gözüksün. umarım anlataiblmişimdir o fazlalığı gruplamak yani

• Younes Belhanda kullanıcısına yanıt

Yapabilirsin, yer imi klasörü oluşturup içine istediklerini atarsın. Açılır menü gibi olur.

• eyv üstat öyle yaptım zaten, banlıydım yazamadım. klasörün simgesini de ayarlayabilsek daha hoş olurdu bence firefox bunu çözmeli :P

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 94.0 güncellemesi çıkmış.

• Windows 21H2'yi temiz kurulum ile yükledikten sonra Edge tarayıcı kullanmaya başladım. 10 yıldır Chrome kullandım ve açıkçası sıkıntı yaşamadım. Yeni Edge tarayıcı gayet iyi çalışıyor ve Chrome uzantılarını kullanabiliyorum. Telefonda ise Chrome kullanmaya devam ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 18 Kasım 2021; 16:56:1 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 94.0.2 çıkmış.

• 95.0 çıkmış.

• Seneler sonra mozillaya geri döndüm. Acayip retro yaşıyorum şu an. iyiki de geri dönmüşüm.

• 95.0.1 çıkmış.

• 95.0.2 güncellemesi geldi.

• Herkese selam , benim bir sorum var umarım cevap alabilirim.

Firefox ile YouTube izlediğimde , ses daha kuvvetli ve baslı alıyorum notebooktan, nasıl desem ayrı bir codeci aktif ediyor gibi , ses kuvvetli geliyor.

Firefox dışındaki tüm tarayıcılarda (chorme,edge,Vivaldi,brave,) ses bariz daha az çıkıyor YouTube da .

Bunun sebebi ne olabilir ? diğer tarayıcılarda da Firefox gibi yüksek ses almak için ne yapabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 96.0 çıkmış.

• 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.