Şimdi Ara

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ## (170. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.946
Cevap
54
Favori
325.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok işime yaradı, teşekkürler. tek sorunum tüm sekmelere tuş atamam gerekiyor. veya ben bulamadım..
    opera'da sekme geçişlerinde 1 ve 2 tuşu yetiyordu.
  • Bende denedim ancak numpad deki rakamları kabul ediyor :(
  • hayhan kullanıcısına yanıt
    yanlışlık olmasın hocam? 1-2-3-4....... hepsini kabul etti.
  • Bendeki başka eklentilerle çakıştı sanırım,
  • Arkadaşlar video oynatma sorununu nasıl çözebilirim doğru düzgün bilgi bulamadım?
    Ya siyah ekranda kalıyor alttan ses geliyor sadece yada aynı resim yanıp sönüyor alttan ses veriyor.
    youtube facebook vimeo hiç birinde oynatmıyor

edit: otomatik güncellemeyle ekran kartı driverını kuruyor diye ayrıca yüklememiştim zaten sistemim eski. İndirip yükleyince düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 9 Temmuz 2017; 14:46:26 >
  • Bazı siteler AdBlock'u anlıyor, Adblock aktif olduğu için içeriği göstermiyor.

Bunu anlamasını önleyen bir eklenti var mı?
  • 1 haftadan beri facebookda betigi durdur ayıkla falan hatası olmaya başladı
  • Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    Aynen bende de aynı durum + YouTube

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son sürüm daha da hızlı gibi geldi bana ama sürekli flash player hataları çıkmaya başladı.

Edit; birde eklentilerde eski teknoloji diye birşey çıkmış yeni farkettim;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByAdmin -- 9 Ağustos 2017; 14:16:58 >
  • Facebookta teklemeler var bekletiyor yorum yapma kısmında falan Flash sorunu var aynen
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Bununla ilgili bizim yapabileceğimiz birşey varmı acaba.
  • ByAdmin kullanıcısına yanıt
    byJuck kullanıcısına yanıt
    Güncel değilse Flash ı son sürüme güncelleyin arkadaşlar.
  • Ege.. kullanıcısına yanıt
    Günceldi zaten tekrar indirip kurdum bakalım sıkıntı devam edecekmi.
  • ByAdmin kullanıcısına yanıt
    Devam ederse Flash ı tamamen kaldırıp güncel sürümü tekrar yüklemeyi deneyin. Bazen flash ın tekrar tekrar güncellenmesinden de bu sıkıntılar çıkabiliyor.
  • Eski teknoloji ile yeni teknoloji varmış. Mesela Ublock Origin eski teknolojiymiş. Bunun özünü anlamadım ben. Memnun olmayanlar var, bir de Mozilla Firefox daha stabil olacak diyenler var.
    Bu da link:
    https://support.mozilla.org/tr/kb/firefox-eklenti-teknolojisi-modernlesiyor
  • Yeni teknoloji eklentilerin birden çok tarayıcıda kolayca geliştirilebilmesini sağlıyor. Yani Chrome için yapılan bir eklenti Firefox için kullanılabilecek. Ama Firefox için yapılmış bazı eklentiler yeni teknolojinin sağladığı özelliklerin yetersiz olmasından dolayı yeni teknolojiye geçirilemeyecek. Yani o eklentiler kullanılamayacak.(Firefox bile kullanamayacak. Bazıları bundan dolayı Pale Moon kullanmaya başlayacak.)
    https://wiki.mozilla.org/WebExtensions

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ejihov -- 13 Ağustos 2017; 13:6:47 >
  • arkadaşlar sekmede tıkladığım linklerin yana gizli gizli açılmasını sekmenin geçerli sayfa da(o anki açık sayfafda) kalmasını nasıl sağlayabilirim ..tıkladığım sayfanın hemen onumde bitmesine uyuz oluyorum arkada açılsın yani..
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.