Şimdi Ara

Mozilla Firefox beni trollemeye başladı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 21
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Suppordle (11 mesaj) Calal Arabi Bin Abdullah (5 mesaj) Androit kullanici (4 mesaj) Nowhere Man X (4 mesaj) Loneliest (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21 mesaj) Mobil (11 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (6 mesaj) Uygulama (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Mozilla Firefox beni trollemeye başladı.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1962 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar merhaba, bilen bilir Firefox un alfa ve beta sürümleri vardır. Ben Nightly olarak geçen alfa sürümünü kullanıyorum 64bit olarak, ancak her gün güncelleme geliyor ve ikon sürekli değişiyor. Az önce böyle oldu,

|
    |
  • Binbaşı
    1279 Mesaj

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1962 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

|
    |

• Bug Tracker
    1923 Mesaj
    much browser

so internet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj
    O browser tam bir çöp
    Bilgisayarda Google chrome
    Mobilde samsung internet ve chrome yi karışık kullanıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Androit kullanici

O browser tam bir çöp
    Bilgisayarda Google chrome
    Mobilde samsung internet ve chrome yi karışık kullanıyorum

Firefox reyize çöp dedi

• Binbaşı
    1962 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Firefox u senelerdir kullanırım(muhtemelen senin pc kullanmaya muvaffak olamadığın yıllardan beri), bir zahmet sizden öğrenmeyelim hangi tarayıcının çöp/süper olduğunu. Konumuz bu değil ayrıca.
    Androit kullanici kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3322 Mesaj
    Pc de opera mobilde chrome

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj

Mozillada ağırlık var google chrome en azından daha hafif köpek logolu tarayıcı kullanana ben gülerim yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Victini kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victini

Firefox u senelerdir kullanırım(muhtemelen senin pc kullanmaya muvaffak olamadığın yıllardan beri), bir zahmet sizden öğrenmeyelim hangi tarayıcının çöp/süper olduğunu. Konumuz bu değil ayrıca.

Bu derin bilgileriniz icin size saygi duyuyorum, hayatinizda ki diger basarimlarinizida ogrenebilir miyiz lutfen?
  • Binbaşı
    1109 Mesaj
    firefoks dediğin kasım kasım kasılmaktan ve bir türlü dikiş tutmayan fılaş pileyırdan ibaret bir bırovsır
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Opera browser gibisi yok ama sirf bu logoyu koymayi akil edecek mizaha sahip olduklari icin firefoxu indirip bu tarayiciyi yapanlari destekleyesim geldi.

• Binbaşı
    1689 Mesaj
    Firefox'un arayüzü süper. Eskiden biraz ağırdı, 64 bite gelen yeni güncellemeyle artık hızlı. Çok sekme açınca bile yavaşlamıyormuş diyorlar 54 ve üstü sürümler için.

• Yüzbaşı
    404 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NUSR-ET

Opera browser gibisi yok ama sirf bu logoyu koymayi akil edecek mizaha sahip olduklari icin firefoxu indirip bu tarayiciyi yapanlari destekleyesim geldi.

Mükemmel bir mizah hangi mühendis yaptı acaba

|
    |
  • Binbaşı
    1962 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Reis Kim Jong-un

quote:

Bu derin bilgileriniz icin size saygi duyuyorum, hayatinizda ki diger basarimlarinizida ogrenebilir miyiz lutfen?

Ebeveynlerinin aldığı bilgisayar ve bağlattığı net ile kendi çapında laf soktuğunu sanıp, eğlendiğini düşünen, hazıryiyen premature tüysüz ergenleri ailelerine şikayet ettiğim için "yılın ergen avcısı" plaketi aldım.

• Yarbay
    2380 Mesaj
    quote:

2006 dan beri kullanıyordum fakat gerçektan iyi bir tarayıcıydı ama ciddi anlamda performans sorunu var, donuyor. Sistemim de iyi benlik bir durum değil. Chrome hızlı ve donmuyor
  • Binbaşı
    1962 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

quote:

2006 dan beri kullanıyordum fakat gerçektan iyi bir tarayıcıydı ama ciddi anlamda performans sorunu var, donuyor. Sistemim de iyi benlik bir durum değil. Chrome hızlı ve donmuyor

Hocam benim de 2004 - 2005 yılından beri opera ve firefox deneyimim var, cidden yakın zamana kadar berbat durumdaydı firefox, ancak 64 bit nightly sürümü her ne kadar alfa sürüm de olsa oldukça seri ve başarılı işliyor. Denemenizi tavsiye ederim, chrome seridir evet ama her nedense ısınamadım kendisine yıllardır. Ha her seferinde pc ye yüklerim o ayrı.

• Yarbay
    2380 Mesaj

ben de ısınamamıştım, çok zor oldu alışması ama şu an keyfim yerinde. Özellikle telefonla beraber güzel çalışıyorlar
    |
    |
    Victini kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reis Kim Jong-un

quote:

Ebeveynlerinin aldığı bilgisayar ve bağlattığı net ile kendi çapında laf soktuğunu sanıp, eğlendiğini düşünen, hazıryiyen premature tüysüz ergenleri ailelerine şikayet ettiğim için "yılın ergen avcısı" plaketi aldım.

Şu yazdıklarin ne kadar gereksiz. Gerçekten yaşin kaç ? Bir başkasina ergen demen ama seninde aynı şekilde karşılık vermen gerçekten ayri bir olay.

• Onbaşı
    28 Mesaj
    İnternet Explorer dışındaki her tarayıcı iyidir.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Sohbet
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.