Şimdi Ara

Mozilla Firefox başlangıç sayfamı değiştiremiyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
78.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar müzik indirebilmek için bearshare programını kurmuştum. Ancak başlangıç sayfam tarayıcımı her açıp kapattığımda google yerine bearshare ın başlangıç sayfası oluyor. sinir oldum buna nasıl düzeltebilirim. araçlar sençenekler kısmından düzeltiyorum ancak kapatıp tekrar açtığımda gene aynı şey oluyor.

• araçlar / seçenekler / genel

ön tanımı geri getir
    bunu yap
  • Plinuxun dediğini yaptıktan sonra bide Araçlar/Eklentiler kısmından bearshare ile ilgili eklentiler varsa devre dışı yap ne olur ne olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacecake -- 24 Mayıs 2011; 14:18:28 >
  • İlginiz için teşekkür ederim dostlar ama olmadı eklentiler kısmında bearshare eklentileri yok ama mediabar eklentisi var nereden kaldıracağım bulamadım. bearshare ile geldi.
  • Google Translate :

BearShare Media Bar kaldırmak için, aşağıdaki adımları gerçekleştirmeniz gerekir: -

Başlat düğmesini tıklatın ve Denetim Masası'nı seçin
    Program Ekle / Kaldır seçeneğini
    Bulun 'BearShare Media Bar' listesinde ve seçmek için bir kez tıklatın.
    'Kaldır' düğmesini tıklayın

Bir kere bunun kaldırılacağı varsa, ana sayfanız IE geri dönmek gerekir.

Internet Explorer'ı açın
    > Internet Seçenekleri - Araçlar tıklayın
    'Genel' sekmesini seçin.
    Setwww.google.com veya benzer ana.
    'Arama' altında 'Ayarlar' düğmesine tıklayın, başlık
    Gibi 'Live Search' kutusuna başka bir şey tıklayın ve 'Set Default' düğmesine tıklayın.
    Seçmek 'BearShare' ve ardından 'Kaldır'
    , pencereyi kapatmak için 'Tamam'düğmesini tıklayın ve Tamam tekrar Seçenekleri penceresini kapatmak için.

Firefox'u açın
    Araçlar -> Seçenekler
    'Ana'sekmesini tıklayın.
    Eğer ana sayfa olarak istediğiniz web adresini girin.
    'Tamam'ı tıklayın

Şimdi Media Bar kaldırdık.
    Eğer tekrar BearShare yüklemek BearShare kurulum sırasında ilgili seçeneği karşı gelen kene çıkarmak gerekir.
  • Mozilla'yı açıp URL yazdığın yere
    about:config yaz. Enter'la

Daha sonra açılan sayfada dikkatli olacağına ilişkin bir söz ver. Sayfanın üst bölümündeki süzgeçe
    homepage yaz ardından browser.startup.homepage değerine istediğin bir sitenin URL'sini yazabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

Mozilla'yı açıp URL yazdığın yere

Daha sonra açılan sayfada dikkatli olacağına ilişkin bir söz ver. Sayfanın üst bölümündeki süzgeçe
    homepage yaz ardından browser.startup.homepage değerine istediğin bir sitenin URL'sini yazabilirsin.

güzel anlatım olmuş bende çözdüm teşekkürler
  • Herkese teşekkürler... Sorun çözüldü. program ekle kaldırdan media bar ı kaldırınca.
  • buump.me adından bir arama motorunda bu sorunu yaşıyorum.

bu sorunla ilgili açtığım başlık

http://forum.donanimhaber.com/m_82395276/f_//tm.htm

(Not:Ayarlardan falan halledilmiyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siriusien -- 10 Ekim 2013; 18:52:37 >
  • http://youtu.be/DgoR4ztfROo bu video kesin bi çözüm deil ama en azından istediğin açılış sayfasını yapabilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: barikart

http://youtu.be/DgoR4ztfROo bu video kesin bi çözüm deil ama en azından istediğin açılış sayfasını yapabilirsin..

Galiba geçmişten geliyorsunuz ?
  • bgs0 kullanıcısına yanıt
    Ya mesajı attıktan sonra farkettim, ha bu arada espri harika çok güldüm :)
  • quote:

dostum configte start up yazan yer kilitli bunu nasıl değiştirebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnymu

quote:

sıçtığımız nokta bu galiba arkadaşlar, yokmu orda bi profesyönel bir arkadaş kilidi kaldırsa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunus

quote:

Orijinalden alıntı: johnymu

quote:

sıçtığımız nokta bu galiba arkadaşlar, yokmu orda bi profesyönel bir arkadaş kilidi kaldırsa?

mozillayı sil belki düzelir tekrar kurunca. kayıt defterindnde mozillayla ilgili olan her şeyi sil
  • -----------Çözüm--------------
    Arkadaşlar Bende aynı sorunu yaşıyordum ve uzun bir araştırma sonucu Çözüme kavuştum. Programı tekrar kurmanız
    bir şeyi değiştirmiyor aynı şekilde ana sayfa değişmiş halde başlıyor.
    Tek yapmanız gerekenhttp://www.gezginler.net/indir/anasayfa-degistirme.html Bu Programı indirmek.
    Programı ilk kurduğunuzda hata verecektir daha sonra Yönetici olarak çalıştırırsanız sıkıntı çıkmaz
    Anasayfanızı bu Program yardımı ile Google yaparsanız Kilitler açılacaktır...
    Ama bazı tarayıcılar Yandex anasayfası oluyor onları kilidi kaldırılmış bir şekilde Google'a çevirebilirsiniz
    Emeğe saygı Lütfen Kendim buldum bu yöntemi ve işe yaradı.
    Eğer sorunu çözemezseniz Size yardımcı olabiliriz. İyi Forumlar
    EDİT: TÜM tarayıcılarda işe yarar!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scream342 -- 2 Ocak 2016; 15:27:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.