Şimdi Ara

Mozilla Firefox Açılmıyor YARDIM !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
4.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadalar mozilla firefox'a tıklıyorum çalışmıyor. Görev yöneticisindede firefox yok. Yeniden silip kurmayı deniyim dicektim ama bir sürü kayıtlı önemli yer imlerim var. Ne yapabilirim ?

• shift e basarak firefoxmu açmaya çalış.açılan menüden eklentileri devredışı bırakarak açmayı bir dene
  • Shifte basarak aç derken tam olarak anlıyamadım ?
  • silmeden üstüne kurmayı dene setup tan.

olmadı sistem geri yükleme yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

silmeden üstüne kurmayı dene setup tan.

Malesef. Bu da çözüm olmadı. Sistem geri yükleme olmazsa en son yapacağım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PolisÖzelHarekat

quote:

Malesef. Bu da çözüm olmadı. Sistem geri yükleme olmazsa en son yapacağım artık.

bilgisayarını güvenli modda açıp denermisin açılıyormu diye ?
  • quote:

quote:

quote:

Şimdi deniyorum.
  • Yer imleri kendi belgelerinin icinde application DATA adinda bir gizli klasor vardir.Onun icine kaydedilir..Eger kaybetmek istemiyorsan bu dosyanin icine gir ve firefox klasoru icinden o yer imlerinin yedeklerini al..
    Sonra firefoxu sil yeniden yukle..Ayni yere daha once almis oldugun dosyalari koyarsan butun yer imleri yine ayni yere gelicektir....

Eger bulamadim diyorsan isletim sistemini yaz buraya.Ben sana tam olarak bulundugu yeri soylerim..
  • shift tusuna basılı tutarak firefox simgesine çift tıklarsan karşına bir pencere çıkacak.ordan eklentileri devre dışı bırakarak açmayı dene.açılmama sorunları çok büyük olasılıkla eklentilerden kaynaklanıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirpence

Yer imleri kendi belgelerinin icinde application DATA adinda bir gizli klasor vardir.Onun icine kaydedilir..Eger kaybetmek istemiyorsan bu dosyanin icine gir ve firefox klasoru icinden o yer imlerinin yedeklerini al..
    Sonra firefoxu sil yeniden yukle..Ayni yere daha once almis oldugun dosyalari koyarsan butun yer imleri yine ayni yere gelicektir....

Eger bulamadim diyorsan isletim sistemini yaz buraya.Ben sana tam olarak bulundugu yeri soylerim..

Bulamadım.

İşletim Sistemim: Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 370 @ 2.40GHz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truehawk -- 17 Ağustos 2011; 15:36:07 >
  • isletim sistemini sormustum.Islemciyi degil :)
    Yani windowsun hangisi var sende ?
    XP vista 7 ???
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Şimdi deniyorum.

Denedim. Güvenli modda açılıyor mozilla.
  • quote:

isletim sistemini sormustum.Islemciyi degil :)
    Yani windowsun hangisi var sende ?
    XP vista 7 ???

Pardon kardeş ya. Bu haftasonu işlemci alacaktım çok araştırma yaptım kafam işlemciye yatmış

İşletim sistemim Windows 7 Home Basic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truehawk -- 17 Ağustos 2011; 15:40:42 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şimdi deniyorum.

bilgisayarı güvenli modda açıp

Buraya tıklayarak bunu indir bir yap
    yapımı basit sadece aç I agree ye bas ve gerisini o yapar preparing log report yazınca işlem bitmiştir demektir bekle sonra bir metin belgesi çıkıcak onu kapat.
    Bilgisayarım / C ye gir orda Qoobox , RECYCLE.BIN , combofix.txt dosyalarını silin silinmesse yeterli izniniz yok derse orda güvenlik yazısına tıklayarak izin verin ve silin.
    bilgisayarı yeniden başlatın .

sonucu buraya yazın.
  • C:\Users\Sirpence\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\bookmarkbackups

Bu uzantida oluyor..Yer imleri adinda backuplar vardir.En son tarihli olan dosyayi alman yeterli gelicektir..Ama benim tavsiyem ordakilerin tamamini kaydet bi yere...

Sirpence yazan yer senin oturumunun ismi..Bende oturum bu isimde :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şimdi deniyorum.

bilgisayarı güvenli modda açıp

Buraya tıklayarak bunu indir bir yap
    yapımı basit sadece aç I agree ye bas ve gerisini o yapar preparing log report yazınca işlem bitmiştir demektir bekle sonra bir metin belgesi çıkıcak onu kapat.
    Bilgisayarım / C ye gir orda Qoobox , RECYCLE.BIN , combofix.txt dosyalarını silin silinmesse yeterli izniniz yok derse orda güvenlik yazısına tıklayarak izin verin ve silin.
    bilgisayarı yeniden başlatın .

sonucu buraya yazın.

Vallaha kaş yapıyım derken göz çıkartıyorduk. O dediğin programı yükledim. bilgisayarım ani ve hızlı bir şekilde kapandı. tekrar tekrar açıyorum hoşgeldiniz yazıyor çıkmaya kalmadan tekrar ani ve hızlı bir şekilde kapandı. tekrar tekrar denedim. Bir şekil yaptım oldu. Kardeş o virüslümü acaba. Daha yeni aldım laptop'u ödüm korktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truehawk -- 17 Ağustos 2011; 16:44:53 >
  • quote:

C:\Users\Sirpence\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\bookmarkbackups

Bu uzantida oluyor..Yer imleri adinda backuplar vardir.En son tarihli olan dosyayi alman yeterli gelicektir..Ama benim tavsiyem ordakilerin tamamini kaydet bi yere...

Sirpence yazan yer senin oturumunun ismi..Bende oturum bu isimde :)

Sirpence pc nin ismi oysa forumlara yazma hackliyorlarmış nasıl yapıyolarsa :D
  • Arkadaşlar kaale alıp gösterdiğiniz ilgiden dolayı herkese çok teşekkür ederim. Yer imlerinin yedeklerini alıp Mozilla Firefox'u silip tekrar kurdum. Sorunum halloldu.
  • quote:

Arkadaşlar kaale alıp gösterdiğiniz ilgiden dolayı herkese çok teşekkür ederim. Yer imlerinin yedeklerini alıp Mozilla Firefox'u silip tekrar kurdum. Sorunum halloldu.

virüslü olması imkansız resmii sitesi :S
    snn pc de birşeyler var.
    ben ve birçok insan bunu kullanıp yararını görmüştür.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar kaale alıp gösterdiğiniz ilgiden dolayı herkese çok teşekkür ederim. Yer imlerinin yedeklerini alıp Mozilla Firefox'u silip tekrar kurdum. Sorunum halloldu.

virüslü olması imkansız resmii sitesi :S
    snn pc de birşeyler var.
    ben ve birçok insan bunu kullanıp yararını görmüştür.

Önemli değil dostum, çok şükür çalışıyor ya bilgisayar. Tarayıcıyıda hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truehawk -- 17 Ağustos 2011; 18:20:08 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.