Şimdi Ara

Mozilla Firefox 55.0 Final / 56.0 Beta 1 / 57.0 Alpha 1 (10.08.17) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
3
Favori
27.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni yılla çıkması bekleniyor ama hemen çıkmaz bence marta anca
  • Hani 3.6 Çıkmayacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

Hani 3.6 Çıkmayacaktı.

3.7 çıkmayacak.
  • Mozilla Firefox 3.6 Final Türkçe bugün için henüz resmi olarak güncel sürüm diye verilmedi. Ayrıca birçok eklenti bu sürümü henüz desteklemiyor. Önce kurdum sonra tekrar 3.5.7 yi yükledim..

Firefox un tüm sürümlerini güncel güncel sürüm olarak duyurulmamışlarda dahil olmak üzere aşağıdaki linkten görebilirsiniz..

ftp://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/

• 3.6'nın linkinde bir sorun mu var ? Bir türlü indiremedim ya da firefox 3.6 yı ertelemiş olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35.5KsK35.5 -- 21 Ocak 2010; 16:36:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35.5KsK35.5

3.6'nın linkinde bir sorun mu var ? Bir türlü indiremedim ya da firefox 3.6 yı ertelemiş olabilir mi?

Bu linkten indirmeyi deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

quote:

Orijinalden alıntı: 35.5KsK35.5

3.6'nın linkinde bir sorun mu var ? Bir türlü indiremedim ya da firefox 3.6 yı ertelemiş olabilir mi?

Bu linkten indirmeyi deneyin

Teşekkürler

• 3.6 daki yeni temalandırma (personas) özelliğini çok beğendim. eski tema sistemi sanki kasıntı yapıyordu bu da iyi ve stabil.
  • 3.6 da adblock çalışmıyor?desteklemiyor.ne yapıcam

edit:zamazingodan 3.6 eng versiyonunu indirdim.onda çalıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 24 Ocak 2010; 10:42:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

3.6 da adblock çalışmıyor?desteklemiyor.ne yapıcam

edit:zamazingodan 3.6 eng versiyonunu indirdim.onda çalıştı

3.5.7 de bende kuruluydu vede 3.6 dada sorunsuz çalışıyor. Acaba sendeki Adblock Plus değilmi Birde bunu dene istersen.

3.7 ye kadar sorunsuz çalışır yazıyor sitede, ayrıca Adblock un bir kaç farklı sürümü var sanırım.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1865

• Mozilla Firefox 3.7 Alpha 3 Pre kullanıyorum, hızı 3.6 dan biraz daha iyi diyebilirim, hatta sanki Google Chrome 4 gibi hızlı görünüyor.
    Başlangıç süresi oldukça kısa (Cold Start), yani PC yi açtınız Firefox u çalıştırdınız hemen açılıyor.
    Ram kullanımı 150 MB Rami geçmedi, işlemciyi kastığını hissetmiyorum.

3.6 sürümünde 240 MB Ram kullanımı olabiliyordu.
    Birçok eklentide uyumsuzluk yapmasına rağmen Ad block Plus, Bitdefender Quick Scanner eklentileri çalıştı.

Test amaçlı kullanmak isteyenler için tavsiye edebilirim. Ama sorun yaşamanız durumunda, yardım almanız çok zor olucak, Alpha sürümünde amaç ilerisi için İnternet Tarayıcısının test edilmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RemagX -- 7 Mart 2010; 6:37:34 >
  • Firefox -> yardım -> Güncellemelere bak

Orda göreceksiniz ki 3.6.2 sürümüçıktı diye uyarı veriyor ve "İndirmeniz Şiddetle tavsiye edilir" diyor.

Teoride indirmek iyi olabilir ama 3.6 dan daha kararlımıdır bilmiyorum. Ben güvenlik güncelleştirmeleri de içeriyordur diye indiriyorum her zaman.
  • 3.7 alpa sürümü GPU yu kullanıyo işlemciyi yormaması normal ... 3.7 sürüm Tam sürüm çıktımı 4.0 olarak adlandırılacak. çekirdeği bu olacak diye biliyorum.OPERA yükledim az önce ve firefox a göre çok daha güzel geldi .
  • Fakat alpha sürümünü yükleyince 3.5 silinmiyordu. İkisini farklı program gibi çalıştırabiliyordunuz. Özellikler alphaya geçmiyordu. Şimdikinde de böylemidir bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #berk

Firefox -> yardım -> Güncellemelere bak

Orda göreceksiniz ki 3.6.2 sürümüçıktı diye uyarı veriyor ve "İndirmeniz Şiddetle tavsiye edilir" diyor.

Teoride indirmek iyi olabilir ama 3.6 dan daha kararlımıdır bilmiyorum. Ben güvenlik güncelleştirmeleri de içeriyordur diye indiriyorum her zaman.

galiba 3.6.0 da büyük bir güvenlik açığı varmış ve almanyada firefox kullanmayın diye uyarı gelmiş mozillanın açıktan zaten haberi varmış ve 30 martta yayınlamayı düşünüyomuş ama böyle bir şey olunca bugün çıkarmışlar diye okudum

• 3.6.3'e güncelledim teşekkürler.
    Firefox 4 ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oki91 -- 3 Nisan 2010; 2:01:41 >
  • 3.7 alpha 4 linki kırık yada yanlıs
    quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Firefox güncellendi.
    3.7 Alpha 4 (09.04.10)

Öncü versiyonlar: (Nightly kanalından)
  • Şimdi denedim Internet Explorer ile sorunsuz iniyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.