Şimdi Ara

Mozilla Firefox 55.0 Final / 56.0 Beta 1 / 57.0 Alpha 1 (10.08.17) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
3
Favori
27.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Firefoxun betasını kullanıyorum. Şu an 42.0b.1 betasını kullanıyorum.Neredeyse bir haftaya bir güncelleme yapılıyor.Gayet hızlı,çökme sorunu olmuyor.Ara ara İDM ile sorun yaşıyorum o da sık sık güncelleme olduğunda oluyor.
    Opera betadan daha az ram kullanıyor.
  • Stabil olan daha iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar eski sürüm Firefoxlarda Sekmeleri aşaği yukari alma seçeneği vardi.. 42. sürümde bu olay var mi ve varsa nasil yapabilirim.
  • 64 bit sürümü kurdum ama ne yazıkki Ai Roboform eklentisi çalışmıyor, varmı bilgisi olan.
  • Bir dosya indirmeye çalıştığım zaman o dosya ile aynı isimde başka bir dosya olduğu zaman bana sormadan otomatik bir şekilde, örneğin (A) isimli bir dosya varsa yeni dosyayı (A1) ismi ile kaydetse olmaz mı? Böyle bir seçenek var mı?
  • Mozilla Firefox 52.0.1 Final / 53.0 Beta 4 / 54.0 Alpha 2 / 55.0 Alpha 1 (18.03.17)
  • teşekkürler hız farkı oluyor mu 32 bit ile 64 bir arasında hissedilir?
  • 64bit olan daha hızlı.
  • Firefox un en yeni sürümü 52.2.1(32 bit) mi(sanırım öyle:29 Temmuz 2017 de çıkmış)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quard

Firefox un en yeni sürümü 52.2.1(32 bit) mi(sanırım öyle:29 Temmuz 2017 de çıkmış)

54.0.1
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
    Bende 52.2.1 sanmıştım,teşekkürler
  • Bi chrome değil.
  • Chrome olmayan kendine özgü tarayıcı.
  • Chrome demişsinizde.Firefox gibisi yok be.Cro da en sinir olduğum olay.Google girişi yapmanı istemesi .Giriş yaptıktan sonrada ihtimal her hareketini indexliyor.İndexlesin sorun değil diyeceksiniz belki ama bunu kullanıcıyada yansıtıyor gibi geliyor.Örneğin Ben bugün "car" diye ararım yarın "kar" diye ararım.Bu algoritma en çok yapılan aramalar üzerinden toparlama bir sonuç veriyor sanki.Bu seferde git cokie temizle yapılamadığından (google girişi yüzünden) arama tam bir işkenceye dönüşüyor.Bir kere sorarsın "google girişi yapacakmısın" diye "hayır" dendiyse bir daha sormassın diycem ama cokie temizlenince zaten unutuyor. :D Dön baba dönelim ayni yere gelelim oluyor nitekim. Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Undercover -- 20 Haziran 2018; 19:34:20 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.