Şimdi Ara

Moxpad X3 ve XIAOMI - Aliexpress kaliteli ucuz kulaklıklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
4
Favori
7.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar detaylı kulaklık incelemesi yapmaktan pek anlamam detaylı yorumları head-fi veya review'ları mevcut olan yabancı kaynaklı sitelerden bakabilirsiniz ikiside mevcut. Ucuza kaliteli kulaklık alabilceğiniz bir alternatif bilgi amaçlı açıyorum konuyu

Bu kulaklıkları aliexpress'ten aldım ikisine toplamda 45 dolar verdim. HK post ile 12 günde geldi. Dış karton kutuları yok moxpad paketten direk çanta şeklinde çıktı diğeri fotoğrafta gördüğünüz karton kutusunda.

Söyleyebilceğim tek şey elimde şu an ep630 vardı. Moxpad X3 (kargo dahil 22 dolar) ep630'dan 2 basamak daha iyi diyebilirim. Bass ve tizlerde denge bozukluğu yok sansa clip+'da son ses seviyede ses temiz ve fazlasıyla tatmin edici ep630'dan daha kuvvetli. 22 dolara muhteşem bir performans bence ki incelemelerde de aynı şey söyleniyor

XIAOMI'nin kutu dizaynı çok güzel ve kablosuda lastik kaplama değil bu kumaş-ip olanlardan. Malzeme olarak gerçekten çok çok iyi ama ses kalitesi olarak ep630'dan 1 basamak alta koyarım. Cep telefonları ile uyumlu ortada ki kontrol düğmelerinden çağrıya cevap verme ve ses seviyesi ayarı yapılabiliyor. Her 2 kulaklıkta aliexpress'te binlerce satışda %99 pozitif yorum alan kulaklıklar ucuz fiyata markalı kulaklıklara kafa tutan kaliteli çin teknolojisi. Çin malı diyip geçmeyin

• inceleme için teşekkürler
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    Hocam inceleme için teşekkürler. XIAOMI'nin fake olanı çokça varmış piyasada diye duydum. Sizinki orjinalmi ve aldığınız linki paylaşırmısınız?

• Moxpad alan olursa ufak bir bilgi vereyim. Eğer sporda kullanıcaksanız şu resimde ki gibi kulak arkasından dolayıp ters takmanız gerekiyor. Diğer türlü normal taktığınızda ve haraketli aktivitede kulaklığın o plastik şekli yüzünden hafif gevşeme olabiliyor. Kulak arkası ters takmada süper oturuyor. Bugün bisiklet turunda denedim yüksek seviyelerde zıplayıp hoplamama rağmen hiç gevşeme felan yapmadı süperdi buna ilaveten sansa clip+'da küçücük bişey arkasında klips var zaten pantalonun beline geçiriyorsunuz çok pratik ve süper oluyor o cihazıda öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 28 Mayıs 2014; 17:14:59 >

• Xiaomi'nin kalitesi az aşağıda demişsiniz ama telefonlarla kullanıldığını düşünürsek daha mantıklı gibi.

Başlık ve emeklerin için teşekkürler...
  • hocam cep telefonunda hangisi daha iyi ses veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

hocam cep telefonunda hangisi daha iyi ses veriyor.

Test eder söylerim dostum. Ürün detaylarında cep telefonları ile uyumlu olduğu yazılı fakat bizzat denemedim hiç, deneyince bilgilendirme yaparım.
  • Moxpad her türlü süper fiyatına göre. Cep telefonunda kullanıyorum. Mikrofonu da kulaklığı da sesi de tizi de bası da iki katı fiyata satılan creative kulaklıktan iki kat üstün.
  • Dostlar yorumlarınıza bakarak az önce yukarda linki verilen satıcıdan moxpad x3 aldım. umarım sizler gibi memnun kalırım. 2-3 hafta sonra ürün elime geldiğinde yorum yaparım.
  • ben şimdi biraz daha bass ağırlıklı bir model bakıyorum. Moxpad alan da pişman olmaz diye düşünüyorum bu fiyata.
    bass ağırlıklı dediğim kulaklık TTPOD T1-E ve iki katı fiyatı var en azından.

Moxpad aldığım için pişman olmadım ama T1-E için emin değilim.
    Aslında pek fazla şarkı da dinlemiyorum ama bass yönünden moxpad süper değil gibi geliyor.

ilk aldığımda çok güzel yüksek bass verdi ama sonradan burn in olup bass lar biraz daha düzeldi sanırım.

Vazgeçtim ikinci Moxpad X3 siparişini de geçerim bu gidişle. Mikrofonlu olduğu için telefonda hem konuşma hem müzik dinleme rahatlığı iyi oluyor. T1-E alırsam konuşma yapamayacak. sadece müzik dinlerken kullanabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 22 Ağustos 2014; 15:03:43 >

• 10 tl ye dx den awei aldım ep 630 ayarında hesap edin ve onlarca modeli var bu markanın malzemesi ep 630 dan kat kat daha iyi kablosu bez ip gibi örme bişey ve kaliteli 10 tl kargo dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

hocam cep telefonunda hangisi daha iyi ses veriyor.

Moxpad X3'ü LG G2 ve Nokia 603 de denedim 603 de ses 2-3 kademe daha fazla baslar net. Tek sıkıntı nokia telefonlarda kullanırken yanında ek olarak gelen 3,5mm kabloyu kullanmanız gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akondd -- 17 Eylül 2014; 0:37:21 >
  • Xiaomi'nin şurada incelemesi var.

http://www.kulaklik.web.tr/xiaomi-pistons-ii-inceleme-ucuz-ve-etkili/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    Teşekkürler inceleme için. Bende almayı dusunuyom ama ürünler satıştan kaldırılmış. ve şuan için hangisini önerirsiniz. kullan ali kaç ay etti. uzun vadede daha belli etidirler kendilerini, xiaomi mi moxpad mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Teşekkürler inceleme için. Bende almayı dusunuyom ama ürünler satıştan kaldırılmış. ve şuan için hangisini önerirsiniz. kullan ali kaç ay etti. uzun vadede daha belli etidirler kendilerini, xiaomi mi moxpad mi ?

Moxpad almanı öneririm. Xiaomi'de güzel bir kulaklık özellikle tasarım ve kordon kaplaması lastik değilde kumaş ip olması güzel ama performans olarak moxpad çok önde. Performans dışında özellikle şu resimde ki kullanım şekli benim çok hoşuma gitti (http://gagadget.com/media/uploads/moxpad-x3/moxpad-x3-7.jpg ). Bisiklet sürerken suratımın yanlarından kablo sallanmıyor arkada sabitleniyor. Moxpad'i kullanalı 4 ay olmuştur ömrü ne kadar sürecek emin değilim ama şu an için hiç bir sorun yok, ses kaliteside ilk test ettiğimden biraz daha temiz tam anlamam bu işlerden ama bu burn dedikleri olay olsa gerek

Peki hocam çok teşekkürler. Aliexpress ten birkaç ürün istemiştim dün turkiyeye girdiler. onlar bi elime ulaşsın bunuda isteyeceğim. Birde hangi satıcıdan alabilirim linki PM olarak atarsanız çok sevinirim.. İyi Forumlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulaklığı 2 gündür kullanıyorum tizler basslar ve midler kaliteli sennheiser cx300 ve ep630 kullandım izolasyon ses kalitesi ve ergonomi açısından bu iki kulaklıktan da iyi.
  • RhiFaT kullanıcısına yanıt
    hangisini??
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    moxpad x3
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.