Şimdi Ara

Moussa Sow Puskas 2016 ( Gol Videosu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Biz sow'dan bu golleri görmeye alıştık da millet alışamadı bir türlü
  • kavak kemiğiyle röveşata boş gol
  • Bir tarafta Sow'un golü, diğer tarafta Mesut'un golü...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler top havada falso mu alıyor yoksa bana mı öyle geliyor ? Adam rövaşata ölü yaprak vuruşu yapıyor sanki.
  • fenerliler yine abartmış. saçma sapan balına attığı bir gol ne puskası
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniBenSevdim..

fenerliler yine abartmış. saçma sapan balına attığı bir gol ne puskası

Tamam belki bal mal diyebilirsin de bu durum Puskas'a aday olamayacağı anlamına gelmez, neyin kafası bu? Stoch'un Puskas aldığı golü hatırla, bir daha ne zaman o kadar şık gol attı Stoch, zaten bu tarz gollerin %80'i şans, Puskas ödülü en şık, en güzel gole veriliyor. Neyin kafası bu anlamıyorum, illa Messi, Maradona gibi herkesi çalımlayıp gol atarsa mı bal olmuyor? Futbolun %50'si şanstan ibaret zaten neyin kafası cidden anlamıyorum. Zlatan'ın rövaşatası çok teknik di'mi? "Boş kaleye vuruyor bal" diyebilirim o zaman ben de ... Te Allah'ım ya biraz akıl yahu akıl !...
  • Stoch topa naptığını bilen bir adam. Sow kaval kemiğiyle vuruyor. Stoch'untaki şans topun oturması, Sow'da oturmaması otursa zaten o öyle gitmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Stoch topa naptığını bilen bir adam. Sow kaval kemiğiyle vuruyor. Stoch'untaki şans topun oturması, Sow'da oturmaması otursa zaten o öyle gitmez.

Moussa Sow Puskas 2016 ( Gol Videosu)

He kaval kemiği he Herif tam ayak bileğiyle bilerek, isteyerek vuruyor topa. Elin gavurları bile world class goal diyor, amazing finish diyor, sen gelip kaval kemiği bla bla yapıyorsun.

http://www.redcafe.net/matches/fenerbahce-vs-manchester-united.127/discussion?page=10#post-20009312 bu da video, youtube'dakiler gibi 240p, yarısı kesilmiş videolardan değil, aç kendin izle.
  • ForeverMetal kullanıcısına yanıt
    Hahah hem kör hem anlamaz ancak yorum yapar. senin attığın 144p. Adam 150 metreden amazing goal diyor ki gerçekten inanılmaz gol ama teknik olarak beceriden çok şans.

Ayak bileğiyle vuruyor diyor ya ulan ölü yaprak mı vuruyor bu adam ayak bileğiyle topa bir Emenike vuruyor bir sow. sen de tutmuş Stoch gibi ikisini toplasan Stocch'un yarısı kadar teknik olacak adamla kıyaslıyorsun. Chelsea'nin dışardan altyapısına oyuncu transfer etmişse o oyuncunun kendine has yetenekleri vardır.

burdan Stoch Fenerbahçe seviyesinde demiyorum 23 yaşındayken oynayıp parlayabilecek oyuncuydu şimdi olsa olsa yedek olur.

Sow bu takıma yedek bile olmaz, bu gol için 3 milyo euro mu ödeyecez kaval kemiği ile topu kontrol eden adama ?
  • bu adam bu tarz golleri ilk defa atmıyor ki şans diyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniBenSevdim..

fenerliler yine abartmış. saçma sapan balına attığı bir gol ne puskası

ah canım sizde dersim e atın böyle gol sizide listeye alsınlar.
  • Şener golu ile bu gol aday gösterilmezse, uefa bıraksın bu işi, çatırdasın.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.